reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kąty dla Maluszka :)

Lori pokoik śliczny! Uwielbiam jasne wnętrza właśnie tak urządzone :-) Dobrze widzę że dużo rzeczy jest z IKEI? Biurko chyba i dywanik, półki na ścianie i zasłonki, przynajmniej z tego co kojarzę :tak:.
Ja mam całe mieszkanie jasne właśnie w ten deseń urządzone :happy2:
 
reklama
Galaxia piękny kącik dla Maluszka
Lori super urządziliście Matiemu pokój, ja będę mojemu starszakowi w przyszłym roku nowy pokój robić i tez planuję z IKEI, bo takie młodzieżowe fajne mają i ceny też w miarę.
 
ciesze się że się podoba :-)

pokarze jeszcze coś co przyszło do nas dzisiaj
 

Załączniki

  • IMG_4950.jpg
    IMG_4950.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 58
e-de - jeszcze nie wyciągnięte, ale będzie w sypilani ;) jak juz będzie z pościelą to też zrobię zdjęcie :) ... plan mam być z Lilką do półtorej roku a potem będą mieli łóżko piętrowe chyba że jakiś czas będą spali na tym co jest bo jest bardzo duże.

Nilcia - pół mebli z ikei a pół pod wymiar ;-)
 
reklama
Do góry