reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

słyszałam dużo o X-landerach... ja natomiast mam wózek firmy Arti i jestem bardzo zadowolona. też się przychylacie do nienajlepszych opiniach o x-landerze, czy wręcz przeciwnie ?
 
reklama
osobiście nie użytkowałam x-landera. Byłam na niego napalona, ale oparcie na paskach mnie zraziło. W każdym razie, i w rodzinie, i sporo koleżanek ma x-landery i wszystkie sobie chwalą :tak:
 
Mamy nowa spacerowke-parasolke.
Icoo pluto. Maly wygral. :p
Kolor czarno czerwony. ;)
icoo_pluto_1.jpg
 
W konkursie smsowym. ;)

ale srednio jestem z niego zadowolona... ;/ Bardziej podpasowal mi nasz cosatto.
 
No wlasnie, cena jest zaporowa. Ja sama w zyciu tyle za wozek bym nie dala. No i taka cena za sam wozek, a ta wkladke czerwona trzeba dokupic. Tak samo spiworek zimowy i palak do wozka, ktore dostalismy w zestawie... Takze sama ta parasolka kosztowalaby nas tyle, co wozek ktorym i tak jezdzimy na co dzien, czyli implast bolder. :p
 
ooo to ja tu nieśmiało koralowej zadam pytanie... jak dajesz sobie radę z parasolką w implaście? Też mam i jestem na etapie kupowania 3ej parasolki, wszystkie spadają, a to dlatego że te uniwersalne mocowania to pic na wodę;/ niestety firma implast mimo, że wózki ma świetne na porządne uchwyty pożałowała dopasowane do owalnego kształtu stelaża. Dostaję kotka,bo na spacerze po kilka a nawet kilkanaście razy muszę się męczyć z przykręcaniem parasolki. Obłęd! Wczoraj widziałam Państwa z wózeczkiem Maxi Cosi, gdzie mocowanie jest porządne, nie żadne badziewne gumy i kręcenie tylko takie wciskane bokiem jest to mocowanie i nie ma opcji, żeby parasolka spadła. Niestety, oczywiście pasują tylko do maxi cosi - gdyby nie to, bez względu na cenę już bym kupiła. A nigdzie znaleźć nie mogę parasolki z podobnym mocowaniem , wszędzie tylko ten badziew bo nie wiem jak to inaczej nazwać. Może Mamusie mają jakąś radę na to? jakieś sposoby? Albo namiar na dobry sprzęt... Bo wykończę się któregoś dnia ;/ będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi...
 
martatt, my z parasolka w implascie nie mamy zadnego problemu. Jest zamocowana od marca i tylko raz musialam ja dokrecic, bo sie lekko poluzowala, ale pewnie dlatego, ze maly lubi przy niej majstrowac. Ja na ichnia parasolke nie narzekam. Bardziej denerwuje mnie to, ze te druty sie mieszaja podczas rozkladania, co blokuje jej otwarcie. a parasolke mam oryginalna do implasta, bo kupowalam od razu caly zestaw.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to jestem w ciężkim szoku! Ja też kupiłam cały zestaw z fotelikiem,parasolką itd. i problem miałam już od pierwszego założenia. Może miałaś rzut jakichś lepszych mocowań, nie wiem :) A wiesz co... bo ostatnio mi coś przyszło do głowy... jak mocujesz (jak mocujecie bo to pytanie do wszystkich Mam) parasolki? Od góry czy od dołu rurki? W sensie czy strona "otwarta" mocowania jest na górze czy na dole? Bo u mnie zawsze jest na dole, może to jest błąd?
 
Do góry