reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
Chciałabym wózek z przekładaną i regulowaną rączką, skrętnymi i pompowanymi kołami (podobno lepsze), regulowanym oparciem i podnóżkiem w spacerówce no i żeby nie był zbyt ciężki, raczej czterokołowy:-D. Czy to duże wymagania?;-). Pisałam już, że podoba mi się Jedo Vedi, ale znalazłam jeszcze Baby Ace, Coletto Matteo, Graco Symbio i Mutsy Slider. Zależałoby mi, aby można było na nim zamontować fotelik Maxi Cosi, albo inny równie dobry.Może coś doradzicie.:-)






 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anaya mi sie tez podobaja przekladane raczki ale niestety nasz takiej nie ma.. bo zalezalo nam tez na dobrej cenie, a te z przekladana raczka byly drozsze.
 
wiec pokaze jakie mam wozek (czyli Arie wozilam wozka) i nadal zatrzymam drugiego dzidzie.

Zdjęcie646.jpgZdjęcie650.jpg

tylko widzicie jedno bez kolka bo w tej chwili moj tata naprawial kolka :)
 
anaya mi sie tez podobaja przekladane raczki ale niestety nasz takiej nie ma.. bo zalezalo nam tez na dobrej cenie, a te z przekladana raczka byly drozsze.



Nam właśnie bardzo zależy na przekładanej rączce. Te modele które podałam mają, Coletto Matteo jest obrotowy. Chciałabym obejrzeć je na żywo, może wtedy się na któryś zdecyduję, albo i nie:-). A jaki Ty masz wózek Elzu?:happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Elzu ja mam taka spacerowke nie polecam na zime. masakra ciezko zjechac, dla mnie byloby kolka pompowane i tym lepiej sie jezdzi bo rodzimy listopac a to bedzie zima i zeby dobrze zjechac z wozkiem do kwietnia i zeby material byl gruby tym dziecko bedzie cieple. Nazwa Euro-cart lira 4 taki sam kolor mam niebieski.
niebieski.jpg
 

Załączniki

  • zoom_lira4_spacerowa.gif
    zoom_lira4_spacerowa.gif
    826 bajtów · Wyświetleń: 53
reklama
Trusia77 kupilismy go jakis czas temu a teraz funt troche wyzej stoi to wyjdzie w przeliczeniu troszke drozej jakies 1100zł.
 
Do góry