reklama

Czy bierzecie udział w konkursach?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez mamajasia, 20 Czerwiec 2008.

1. mamajasia

mamajasia Zaangażowana w BB

Jak uważacie, czy w konkursach organizowanych przez różne firmy można coś faktycznie wygrać? Zwykle polega to na wycinaniu pewnych znaków z opakowań produktów konkursowych i wysyła się do producenta. Kilka razy brałam udział i nic nie wygrałam :-(- czy to zwykły brak szczęścia czy konkursy to zwykły "pic na wodę" i de facto nagrody rozpływają się nie wiadomo gdzie:unsure:? Ostatnio w sklepie zauważyłam konkurs na proszki Jelp'a, a skoro używam tego proszku już od 3 lat w ogromnych ilościach ( wtedy właśnie urodził się Jasiek i po roku Staś) więc może tym razem spróbuję......Kuszące są nagrody ( firmowe zabawki, mebelki dla dziecka, krzesełka do karmienia, chyba jakaś wycieczka i wiele innych). Hmm......:hmm:.

2. kantadeska

kantadeska Fanka BB :)

Ja tez raczej nigdy nie miałam szczęścia w konkursach... Zresztą aż tak często w nich nie brałam udziału. Za to moja przyjaciółka wygrała kiedyś wycieczkę do Rzymu. Ot tak, po prostu tydzień w Rzymie... Tego jej zazdrościłam dosyć długo.
    Też ostatnio słyszałam coś o konkursie Jelpa, ale nie znam szczegółów. Mamajasia, jeśli znasz jakieś szczegóły, to napisz... A ta wycieczka??? Tylko nie mów, że do Rzymu, bo jeszcze odbiorę to za jakiś znak??? A przesądna to ja raczej nie jestem...

3. reklama
  4. Chwilami

Chwilami córka,kobieta,kochanka

A ja przez przypadek trafiłam na ten temacik ale mogę troszkę napisać. Ja wygrałam aparat fotograficzny w konkursie czekolady, i takie drobnoski jak kubki, torebki, książki. Znajomi wygrali samochód w konkursie Echa Dnia, a rodzina kumpla stale bierze udział w konkursach i nagród maja pełno, takich drobych ale trafił się i sprzęt AGT, RTV ale wycieczki to chyba niestety żadnej im się nie udało wygrać.

5. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Myślę, że żeby wygrać trzeba grać.
    Moja koleżanka bardzo często wygrywała różne rzeczy bardziej lub mniej wartościowe.
    Mnie natomiast nigdy nic nie udało się wygrać ale z prostego powodu - nigdy nie brałam udziału w żadnym konkursie!

6. mamajasia

Kantadeska, nagrody są kuszące szczególnie wycieczka dla 4-ech osób.....i chyba do Rzymu :tak:, bo zapamiętałam z plakatu widok Coloseum. Są też krzesełka do karmienia, mebelki do pokoju dziecięcego i zabawki. Trzeba tylko wycinać kody kreskowe z proszku lub płynu Jelp i wysłać. Ja już mam kilka kodów, bo proszek Jelp uzywam od paru lat, spróbuję coś wygrać....ha...ha. Właśnie znalazłam stronę internetową Jelp'a i tam jest informacja o konkursie, Konkurs JELP, więc szczegóły też muszę przestudiować aby czegoś nie przegapić.:-)

7. kantadeska

Dzięki mamajasia:) Byłam na tej stronie Jelpa i rzeczywiście jest tam mowa o Rzymie:) Ale się uśmiałam... :laugh2:Rzym jest cudowny i proszę, może na wyciągnięcie ręki...;-) Chyba spróbuję swoich sił, ale... ciekawe jak tam z terminami, bo przecież we wrześniu już nas będzie czworo, do tego dwoje całkiem małych:happy2:. Gdyby tak za kilka lat... Ale konkurs polecam! Przydadzą sie inne rzeczy...

8. bumtarar

bumtarar Zaciekawiona BB

Kiedyś w tvp2 w ktoryms teleturnieju był facet, który opowiadał że żyje tylko z konkursow, ale pojawil się problem bo telewizje wprowadzały okres karencji między braniem udziałów w teleturniejach i musiał czekać. Są też strony w @ tylko o konkursach np. www.e-konkursy.pl . Ja ostatnio wygrałam termometr i zawieszkę do telefonu na www.homeopatiaok.pl , a w carrefourze bon na 50 zł !

9. kantadeska

Ja tu się jeszcze zastanawiam nad sensem brania udziału w różnego rodzaju konkursach... a moja sąsiadka wygrywa nagrody!!! Właśnie dostała krzesełko do karmienia dla swej Rozalki (chyba z Voxa). A to wszystko dlatego, że pierze w Jelpie - jak mi zakomunikowała... Idę i ja wycinać kody...

10. reklama
  11. mamajasia

Ja również czekam na swoje szczęście...wysłałyśmy niedawno kody, ja i koleżanka, więc pewnie trochę za wcześnie, aby na cokolwiek już czekać;-). Ale jednak ktoś wygrywa......., może niekoniecznie krzesełko do karmienia, bo moje łobuziaki nie wysiedziałyby tam ani chwili, ale ucieszyłabym się na kosmetyki Bubchen, bo bardzo je lubimy czy książeczki dla 3-letniego Jasia.;-)

12. mamajasia

Właśnie wczoraj otrzymałam już drugą partię książeczek wygranych w konkursie Jelpa. Jeżeli coś wygrałyście, to może macie ochotę się ze mną wymienić? Byłabym bardzo zainteresowana kosmetykami Bubchen.....:-)

Poleć forum