reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy częste usg szkodzi?

Paulasc

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2018
Postów
42
Czy są tu mamy, ktore mialy czeste usg w ciąży?
Jestem w 22 tc do tej pory mialam 11 usg. 7 usg faktycznie na wizytach u lekarza.
4 usg przez moje schizowanie, ktore okazalo sie niepotrzebne.
Teraz mam wyrzuty sumienia, że mogłam tym zaszkodzić dziecku ;(
 
reklama
Ja miałam prawie co 2 tyg. Przez całą ciążę. Czasami 2 razy dziennie raz na izbie raz u lekarza. Gdyby było szkodliwe to by nie robi. Dziecko zdrowe
 
Nie martw się usg nie szkodzi. Ja miałam co 2-1,5 tygodnia ciąża po poronieniach . Córka zdrowa. Gorsze twoje nerwy niż usg. Spokojna mama to spokojne dziecko. Szczęśliwego rozwiązania.
 
Może szkodzi a może nie. Ja jestem zdania że jeśli z dzieckiem wszystko w porządku, to nie ma sensu robić zbyt często. Szczepionki podobno też nie szkodzą...
 
Urodziłas juz ? Ciaza przebiegala bez komplikacji?
Urodziłam córka ma juz ponad rok. Miałam podejrzenie hipotrofii ale to był chyba błąd pomiaru lekarza byłam w szpitalu 2 dni ponowne dokładne usg wszystko było dobrze wypuścili mnie do domu córka urodzona ponad 3 kg zdrowa. Nie martw się !
 
Spokojnie, nie szkodzi :) chyba że by było wykonywane ponad godzinę na jeden raz to wtedy pojawia się możliwość zaszkodzenia, ale dalej tylko możliwość ;)
 
reklama
A ja myślałam, że mój ginekolog jest jakiś dziwny, bo kazał mi zgłosić się za trzy tygodnie i też za każdym razem usg... Widać to wcale nie tak często.
 
Do góry