)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jeszcze szansa, że wszystko będzie dobrze?

Wanilia89

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Dziewczyny, wiem, że temat wałkowany tu miliony razy, ale tak siedzę i przekopuję internet i już całkiem "głupia" jestem :)
W lutym miałam poronienie zatrzymane. Pierwszą miesiączkę miałam 13 marca. Po niej dostaliśmy zielone światło. Nie staraliśmy się jakoś specjalnie, ale też nie zabezpieczaliśmy się. No i tak się zastanawiam czy mogło się udać? Wiem, że po poronieniu mogło się wszystko pozmieniać, cykle mogą być inne, dlatego siedzę i myślę i liczę na wszystkie możliwe sposoby...
18 marca był koniec miesiączki. Stosunek był: 20, 22, 24, 25 marca i 1, 2, i 8 kwietnia. Wcześniej miałam cykle 28-29 dni, więc spodziewam się miesiączki lada moment. Wcześniej zawsze na kilka dni przed plamiłam, teraz póki co jest czysto. W sobotę robiłam test ciążowy, tak na wszelki wypadek. Wyszedł negatywny. Z jednej strony niby przed dniem spodziewanej miesiączki może wyjść negatywny, z drugiej jeśli do zapłodnienia doszłoby 25 marca to chyba już powinien być pozytywny... Sama nie wiem co mam myśleć, nie chcę sobie robić złudnej nadziei...

reklama

wer24

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
1
Hej. Jestem nowa. W skrocie mam pcos 3 cykl na lekach. W tym 2 dni spóźnia mi sie okres. Od 1,5 tyg mam tkliwe i powiększone piersi. Właśnie zrobiłam test. Proszę powiedzcie czy coś widać, bo ja na każdym naegatywnym widzę cień
Juz wwariuje.
Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png

Załączniki

zanka200389

Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
To zależy jaki czuły ten test. Mi wychodziły juz testy przed spodziewana miesiaczka. Ale to wszystko zależy od organizmu

23.08.2018
Syn Maksymilian lat 10

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Równie dobrze mogłaś zajść 1, 2 lub 8 kwietnia :). Trzeba się po prostu wstrzymać i test w dniu spodziewanej miesiaczki albo od razu najlepiej beta hcg z krwi

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Wanilia89

Rozwiązania
1
To zależy jaki czuły ten test. Mi wychodziły juz testy przed spodziewana miesiaczka. Ale to wszystko zależy od organizmu

23.08.2018
Syn Maksymilian lat 10
Test o czułości 25mlU/ml Vitam czy jakoś tak :)
Wiem, że każdy organizm inny. Bardzo czekam na dzidziusia, a niestety nie zauważam u siebie żadnych objawów :p

Wanilia89

Rozwiązania
1
Równie dobrze mogłaś zajść 1, 2 lub 8 kwietnia :). Trzeba się po prostu wstrzymać i test w dniu spodziewanej miesiaczki albo od razu najlepiej beta hcg z krwi

Internetowe kalkulatory mówią, że 1,2 to już było po dniach płodnych a 8 to już kosmos :p Ale wiadomo, że owulacja mogła się przesunąć itp. Zresztą nie takie cuda świat już widział :)

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Internetowe kalkulatory mówią, że 1,2 to już było po dniach płodnych a 8 to już kosmos Ale wiadomo, że owulacja mogła się przesunąć itp. Zresztą nie takie cuda świat już widział :)
No właśnie właśnie:). Organizm to nie kalkulator, wszystko możliwe. Ja w ogóle mam ciążę o tydzień młodsza np. aniżeli by to wynikało z obliczeń

reklama

Wanilia89

Rozwiązania
1
No właśnie właśnie:). Organizm to nie kalkulator, wszystko możliwe. Ja w ogóle mam ciążę o tydzień młodsza np. aniżeli by to wynikało z obliczeń

To gratuluję ciąży :) Młodsza, starsza nie ważne (wiadomo, że i w tych obliczeniach lekarskich można się pomylić) ważne żeby przebiegała bezproblemowo a dzieciaczek był zdrowy :)
Poronienie bardzo przeżyłam, ale teraz taka piękna pogoda na dworze i chyba udzieliło mi się to wiosenne podniecenie, bo usiedzieć nie mogę. Tak chciałabym zobaczyć znów te dwie kreseczki :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry