reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa na ciążę ?

reklama
Wydawał się normalny , trwał kilka dni. Jedyne co mnie zaniepokoiło to fakt że poprzedzały go te dziwne plamienia.
Czuje że to może być znowu pozamaciczna... Miałam drożność jajowodów i były drożne.
Wiem że stres nie pomoże ale jestem tak zestresowana że siedzę i płacze :(
 
Wydawał się normalny , trwał kilka dni. Jedyne co mnie zaniepokoiło to fakt że poprzedzały go te dziwne plamienia.
Czuje że to może być znowu pozamaciczna... Miałam drożność jajowodów i były drożne.
Wiem że stres nie pomoże ale jestem tak zestresowana że siedzę i płacze :(
Niestety nie pozostaje Ci nic innego jak czekać. A kwarantannę masz z powodu pozytywnego testu covid?
 
Niestety nie pozostaje Ci nic innego jak czekać. A kwarantannę masz z powodu pozytywnego testu covid?
Nie zupełnie. Test mam dopiero jutro ale lekarz stwierdził że mam objawy covid bo straciłam węch. Już ponad tydzień siedzę w domu.
Jutro jak pojadę na test to zrobię beta jak się uda.
 
Nie zupełnie. Test mam dopiero jutro ale lekarz stwierdził że mam objawy covid bo straciłam węch. Już ponad tydzień siedzę w domu.
Jutro jak pojadę na test to zrobię beta jak się uda.
Tylko, że pojedynczy wynik nic Ci nie powie. Powinnaś go powtórzyć po 48 h, żeby sprawdzić czy jest ok.
 
Wiem... Już to przeżyłam. Wiem również że ta sytuacja bardzo źle wróży. Na pewno nie jest to ciąża zdrowa.
😢😢😢
Spokojnie ,moja przyjaciółka miala grype nie wiedząc ze jest w ciazy ,brała leki , które mogly sprawić ze dziexko bedzie kalekom , urodziła zdrowa coreczke
 
Spokojnie ,moja przyjaciółka miala grype nie wiedząc ze jest w ciazy ,brała leki , które mogly sprawić ze dziexko bedzie kalekom , urodziła zdrowa coreczke
Dziękuję za te słowa ale nie mam nadzieji już. Zaczyna się tak jak przy pozamacicznej a to plamienie się nasila. W ogóle zastanawiające jest to że to krwawienie pierwsze było na prawdę jak okres. Nie pomyślała bym że drugi raz pod rząd spotka mnie to samo, jakbym miała deja vu.
Dam znać jaka beta jak uda mi się zrobić.
😢
 
Dziękuję za te słowa ale nie mam nadzieji już. Zaczyna się tak jak przy pozamacicznej a to plamienie się nasila. W ogóle zastanawiające jest to że to krwawienie pierwsze było na prawdę jak okres. Nie pomyślała bym że drugi raz pod rząd spotka mnie to samo, jakbym miała deja vu.
Dam znać jaka beta jak uda mi się zrobić.
😢
A ile minęło od ost @ ? Nie pociesze Cie ale ja 1 raz puste jajo ,a za 2 serduszko przestało bić w 8 tc ,a za 3 razem ,mualam zly przyrost bety ,za cienkie endo, plamienie i skończyło się dobrze, bądź dobrej myśli
 
reklama
A ile minęło od ost @ ? Nie pociesze Cie ale ja 1 raz puste jajo ,a za 2 serduszko przestało bić w 8 tc ,a za 3 razem ,mualam zly przyrost bety ,za cienkie endo, plamienie i skończyło się dobrze, bądź dobrej myśli
Nie licząc tej która była teraz (04.10), to ostatnia była 03.09
Tu nie będzie szczęśliwego zakończenia,.modle się teraz żeby oczyściło się samo jak poprzednim razem 😢
Też dużo przeszłaś, cieszę się że w końcu Ci się udało ❤️
 
Do góry