reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa na ciążę ?

Nie licząc tej która była teraz (04.10), to ostatnia była 03.09
Tu nie będzie szczęśliwego zakończenia,.modle się teraz żeby oczyściło się samo jak poprzednim razem 😢
Też dużo przeszłaś, cieszę się że w końcu Ci się udało ❤
Nie mysl tak , moze sie uda , szkoda że nie możesz bety zrobic ,ale siła wyzsza , umow sie zaraz po do lekarza
 
reklama
Niestety nie udało mi się zrobić bety. Dopoki nie mam wyników na covid zadne laboratorium mnie nie przyjmie :(
Dzwoniłam do lekarza który wykonywał mi drożność. Uspokoił mnie jedynie tym że dopóki nie boli mnie brzuch i nie ma silnego krwawienia to mam się nie denerwować. Oczywiście kazal zrobić betę najszybciej jak się da. Jeżeli wynik covid będzie pozytywny to nie wiem co wtedy, na zrobienie bety nie będę miała szans...
 
Hej. Zrobiłam dziś betę. Wynik niestety 20.5, podejrzewam że już spada, znaczy mam taką nadzieję bo oczywiście nie jest to normalna ciąża. Znowu kolejne rozczarowanie 😢
Jednak bardzo zastanawia mnie co się stało w tym cyklu, czemu beta z 3.10 wykluczała ciążę, przyszło krwawienie (w terminie @) a teraz wynik jak powyżej. Do zapłodnienia mogło dojść 21.09 lub dzień później . Nic z tego nie rozumiem...
 
Do góry