reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciazy?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny zrobiłam test i mam wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tam druga kreska ale już sama nie wiem... W tamtym miesiącu też robiłam test, wydawało mi się że widzę druga kreska pod światło ale okazało się, że w ciazy nie jestem po skupieniu innego testu. Tym razem mam zupełnie inny. Na instrukcji jest napisane, że powinno się odczekać 3min, mi nie pokazało na początku nic A po kilku minutach tak jak na zdjęciu.
Mam obawy, bo czytałam że czasem jak minie kilka minut test jest nieważny i oszukuje.
Proszę o radę
 

Załączniki

  • 20190111_150305.jpg
    20190111_150305.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 326
reklama
Kreska jest widoczna nawet jasna oznacza ciążę ale jeśli pojawiła się po czasie dozwolonym w instrukcji to ciężko powiedzieć czy jest to prawidłowo zrobiony test. Później zachodzą różne chemiczne reakcje. Najlepiej jeśli pojawiła się w planowanym czasie oczekiwania. Trzymam kciuki. :)
 
Nie wiem czy wytrzymam, zastanawiam się czy nie zrobić drugiego od razu, kusi mnie bo mam w domu. Nie chce też informować meza skoro nie jestem pewna. Może zrobię i poczekam bite 3min jak jest napisane i zobaczę, jeśli nie będę pewna poczekam 2 dni i zrobię nowy.
 
Ta kreska nie musi się od razu pojawić u mnie trzeba było czekać od 2 do 5 min. I dopiero w 3 min. zaczęła się pojawiać. Na instrukcji po 5 minutach nie kazali już odczytywać wyniku.
 
Ja miałam białe pole nie było nawet tej pierwszej kreski i potem po chwili dwie, ale wydaje mi się że minęło więcej niż 3min dlatego mam wątpliwości. Miesiąc temu nie wiedziałam, że może być tak że test będzie nieważny i widziałam jasną kreskę po 10min A właściwe sam cień i okazało się że nic.. niepotrzebnie namieszalam mężowi w głowie.
 
reklama
reklama
Zrobiłam drugi i pełno wątpliwości...do ponad 2 minut jedna wyraźna kreacja, około 3 minuty cień drugiej ale tylko poswiata, ciężko nawet uchwycić na zdjęciu.
Nie wiem czy nie wariuje
 

Załączniki

  • 20190111_155135.jpg
    20190111_155135.jpg
    854,7 KB · Wyświetleń: 396
Do góry