reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Poza tym myślałam, że właśnie od tego jest takie forum, by PORADZIĆ się kogoś, kto w jakimś stopniu jest doświadczony. Ale nie wiem czy można na cos takiego liczyć. :/
 
reklama
Jeśli chodzi o moją 'sytuację'... Nie mam ciśnienia na dziecko, więc raczej sobie nic nie wkręcam. Ponadto badam się regularnie w bardzo dobrej klinice i na koniec sierpnia miałam robione wszystkie badania (w tym prolaktynę i inne). Nic takiego się nie wydarzyło od tamtego momentu... No nic, poczekam na miesiączkę, jak jej nie będzie zrobię test taki i taki, zobaczymy...
 
Analuj - nie wiem jak ja przeczytałam, że okres spóźnia Ci się 3 miesiące, a nie 3 dni.
Spróbuj jednak skombinowac test.
 
Jeśli by tak było, byłabym bardzo szczęśliwa. Postanowiliśmy z ukochanym, ze zaczekamy do końca tygodnia. Jeżeli miesiaczka sie nie pojawi będziemy starali się wszędzie szukać testu, jeżeli nie znajdziemy w przyszłym tygodniu lekarz, chociaż sama nie wiem jak się dogadam. :(
 
anuluj a ktoś z Polski nie może wysłać Ci testu ? myslę że jak poszukasz w słowniku "test ciążowy" i zapytasz w aptece to Ci pomogą :tak:
 
Tutaj, gdzie mieszkam nie ma ani apteki, ani szpitala w okolicy. Wczoraj byłam jakieś 80 km dalej u lekarza, po zbadaniu powiedział mi ze to przeziebienie/grypa i mam stosować odpowiednią dietę. Jak powiedziałam, ze chce badanie krwi, moczu itd bo chce sprawdzić dlaczego nagle od pewnego czasu gorzej się czuje, i czy przypadkiem nie jestem w ciąży, to stwierdził, ze nie ma takiej potrzeby. Jestem mega wkurzona. Jeżeli do piątku nic się nie pojawi szukamy tej apteki.
 
reklama
Tak jak pisałam, niestety gospodarz domu nie zezwala na wysyłanie korespondencji na adres zamieszkania. :( A niestety nie znam tutaj nikogo, komu możnaby cokolwiek przesłać. Mam nadzieje, ze w weekend mój chłopak nie będzie pracował i uda nam się znaleźć jakas aptekę, czy jakiś większy sklep, bo się coraz bardziej martwię...
 
Do góry