reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
6 Luty 2017
Postów
2
Witam ;-)
Jestem kilka dni przed terminem planowanej miesiączki. Od kilku dni jednak dokucza mi uciążliwy ból piersi i taki "skurczowy" ból podbrzusza. Nigdy nie miałam takich objawów, więc jak to ja, dla pewności zrobiłam test ciążowy, bo z chłopakiem raczej się nie zabezpieczamy (bo w sumie cieszylibyśmy się z maluszka). Na pierwszym teście kreseczka była słabo widoczna (ku mojemu zdziwieniu, bo już trochę tych testów robiłam w życiu, żeby się nie zamartwiać, gdy okres mi się spóźniał, czy coś i podchodziłam do tego z dystansem). Zrobiłam więc drugi, na którym druga kreska była troszeczkę grubsza.
Jak duże prawdopodobieństwo jest, że to nie pomyłka?
Przesyłam zdjęcie ;-)
20170206_230738.jpg
 

Załączniki

  • 20170206_230738.jpg
    20170206_230738.jpg
    718,1 KB · Wyświetleń: 1 841
reklama
Proponuję zrobić test odrazu po przebudzeniu ale myślę, że raczej nie jest to pomyłka :)
 
W instrukcji wyraźnie pisze, że nawet bardzo blada kreska świadczy o ciąży. Mój test pokazał dużo mniej wyrazna kreske i mam w domu 3 latke. No także gratulacje .
 
Gratuluję ciąża i nie ma o czym mówić;)
Nie ma prawa być nawet jasnej kreski jak nie ma ciąży widocznie na jaśniejszym było mniejsze stężenie beta hcg w organizmie jeszcze.
Idź na betę czy prawidłowo przyrasta czy ciaza dobrze się rozwija;)
 
Ciąża jak nic :) jak chcesz mieć jeszcze większą pewność zrób Beta hcg no i umów się do ginekologa. Gratulacje :)
 
reklama
Do góry