reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ?

Misty1008

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
71
Kochane, proszę o poradę :) Ostatni okres miałam 9 stycznia i trwał 3 dni.Dnia 24 stycznia kochałam się z chłopakiem z zakończeniem w środku, 25 stycznia miała owulację. Moje cykle trwają 29-30 dni. Okres powinien przyjść za ok. 2-3 dni. Okres mam bardzo krótki, ale za to bardzo bolesny. Od pewnego czasu mam dość mocno obfity śluz, gdzie przeważnie przed okresem miałam sucho. Już na tydzień przed okresem pobolewały mnie piersi i miałam takie nabrzmiałe jajniki, teraz natomiast nic nie czuję. Kilka dni temu miałam kilka razy dziwne kłucie w prawym jajniku. Dziś natomiast rano miałam takie dość mocne bóle, skurcze w podbrzuszu. Oprócz tego może z 3 razy miałam nudności. Często mam zawroty głowy i jestem ospała. Dość sporo jem, jak na mnie. Nie mam żadnych wstrętów czy innych takich. Oprócz tego mam dziwne bulgotanie, przelewanie się w brzuchu. Czy to mogą być objawy ciąży, czy po prostu sobie wmawiam ?:) Jakie Wy miałyście takie pierwsze pierwsze objawy :)
Dodam, że pomimo młodego wieku, cieszymy się z chłopakiem, że mogłabym być w ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Zapomniałam się pochwalić najważniejszym <3
29214365_766009550255134_2895819976352989184_n.jpg
reklama
No własnie :) Poszukam najbardziej polecanego ginekologa. Ja nie pracuję, więc w sumie z facetem też wolimy odkładać na dzidziusia :>
Siostra z kolei chodzi prywatnie i mi dogaduje, że jestem kutwa i skąpię na dziecko;). Ale trudno, po co mam niepotrzebnie wydawać, skoro mogę zaoszczędzić;p

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super, to zapiszę sobie na kartce i zapytam się u ginekologa :D
Ja na szczęście od wrzesnia jeszcze nie chorowalam, tylko raz mnie gardło bolalo, ale zadziałał sok z malin :D. Uważaj bardzo na przeciwbólowe tabletki... Niektóre mozna w ciąży, ale niektóre bardzo szkodzą szczególnie we wcześniej ciąży

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie korzystam nigdy z przeciwbólowych. Jedynie brałam silne przy pierwszym dniu miesiączki, ponieważ mam bardzo silne bóle. Biorę bardzo silne leki przeciwbólowe tylko wtedy. Tak, to staram się nie brać tabletek nawet na przeziębienie :> :) A jak już tak jesteśmy w temacie ciąży, to zapytam o wózek, żeby wiedzieć na przyszłość. Chcemy kupić wielofunkcyjny. Polecacie nowy czy raczej używany ? Słyszałam różne opinie, niektórzy polecali używany, a żeby nową kupić później spacerówkę :)
 
Nie korzystam nigdy z przeciwbólowych. Jedynie brałam silne przy pierwszym dniu miesiączki, ponieważ mam bardzo silne bóle. Biorę bardzo silne leki przeciwbólowe tylko wtedy. Tak, to staram się nie brać tabletek nawet na przeziębienie :> :) A jak już tak jesteśmy w temacie ciąży, to zapytam o wózek, żeby wiedzieć na przyszłość. Chcemy kupić wielofunkcyjny. Polecacie nowy czy raczej używany ? Słyszałam różne opinie, niektórzy polecali używany, a żeby nową kupić później spacerówkę :)
Loj nie wiem. Ja sama nadal nie wiem. Niektórzy polecają 3w1, niektórzy że fotelik najlepiej osobno.. ile ludzi tyle opinii

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem :D czyli po prostu najlepiej wózek 2 w 1, a nie 3 w 1 ;p
A co myślicie o używanych ? Lepiej nowe, a gorsze jakościowo, bo tańsze. Czy może lepiej z lepszej firmy, a używane :> ?
 
Misty, witamine c odstaw. W ciąży możesz brać max 100mg witC, czyli 1 tabletkę np.rutinoscorbinu. Koniecznie zacznij brać kwas foliowy i możesz już zacząć brać witaminy dla kobiet w ciąży np. femibion. Pozdrowiam i gratuluję! :)
 
reklama
Do góry