reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ?

Misty1008

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
71
Kochane, proszę o poradę :) Ostatni okres miałam 9 stycznia i trwał 3 dni.Dnia 24 stycznia kochałam się z chłopakiem z zakończeniem w środku, 25 stycznia miała owulację. Moje cykle trwają 29-30 dni. Okres powinien przyjść za ok. 2-3 dni. Okres mam bardzo krótki, ale za to bardzo bolesny. Od pewnego czasu mam dość mocno obfity śluz, gdzie przeważnie przed okresem miałam sucho. Już na tydzień przed okresem pobolewały mnie piersi i miałam takie nabrzmiałe jajniki, teraz natomiast nic nie czuję. Kilka dni temu miałam kilka razy dziwne kłucie w prawym jajniku. Dziś natomiast rano miałam takie dość mocne bóle, skurcze w podbrzuszu. Oprócz tego może z 3 razy miałam nudności. Często mam zawroty głowy i jestem ospała. Dość sporo jem, jak na mnie. Nie mam żadnych wstrętów czy innych takich. Oprócz tego mam dziwne bulgotanie, przelewanie się w brzuchu. Czy to mogą być objawy ciąży, czy po prostu sobie wmawiam ?:) Jakie Wy miałyście takie pierwsze pierwsze objawy :)
Dodam, że pomimo młodego wieku, cieszymy się z chłopakiem, że mogłabym być w ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Zapomniałam się pochwalić najważniejszym <3
29214365_766009550255134_2895819976352989184_n.jpg
reklama
Kochane. Kupiłam dziś kwas foliowy firmy Folik. Na etykiecie pisze, aby brać go raz dziennie, więc tak będę brała. Chyba, że ginekolog później zaleci mi inaczej :) na razie nie męczą mnie żadne mdłości, wstręty do zapachów itp. Jedyne co to non stop utrzymuje się bulgotanie w brzuchu, co jest dziwne. Zawroty głowy, większy apetyt i częstsze oddawanie moczu. Dziś zauważyłam również, że mam bolesne piersi i zrobiły się bardziej twarde :)
 
Kochane. Kupiłam dziś kwas foliowy firmy Folik. Na etykiecie pisze, aby brać go raz dziennie, więc tak będę brała. Chyba, że ginekolog później zaleci mi inaczej :) na razie nie męczą mnie żadne mdłości, wstręty do zapachów itp. Jedyne co to non stop utrzymuje się bulgotanie w brzuchu, co jest dziwne. Zawroty głowy, większy apetyt i częstsze oddawanie moczu. Dziś zauważyłam również, że mam bolesne piersi i zrobiły się bardziej twarde :)
A jaki to jest? Pokazesz zdjecie?
Jasne, bierz jak na etykiecie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane. Kupiłam dziś kwas foliowy firmy Folik. Na etykiecie pisze, aby brać go raz dziennie, więc tak będę brała. Chyba, że ginekolog później zaleci mi inaczej :) na razie nie męczą mnie żadne mdłości, wstręty do zapachów itp. Jedyne co to non stop utrzymuje się bulgotanie w brzuchu, co jest dziwne. Zawroty głowy, większy apetyt i częstsze oddawanie moczu. Dziś zauważyłam również, że mam bolesne piersi i zrobiły się bardziej twarde :)
Ah już wiem. Bo Ty kupiłaś sam kwas foliowy Folika... Dlatego inaczej.
Ja brałam też Folik, ale inny. A konkretniej Folik mama 1trymestr. To co innego ;p

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dosłownie taki :) Poprosiłam w aptece o kwas foliowy i Pani dała mi taki. Jeśli znacie lepszy to dajcie znać :)
500x500
Tak tak bo to się potocznie ogolnie mówi kwas foliowy. Ten co kupiłaś to tam jest chyba sam kwas foliowy.
Ja w swoim Folik mama 1 trymestr też miałam kwas foliowy, ale jeszcze oprócz tego jod i ważne DHA (wpływa na rozwój układu nerwowego i mózgu dziecka)
1518191035-8a7d00ada9b06312-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest jego pozostały skład :) celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, wapnia wodorofosforan bezwodny, krzemionka koloidalna bezwodna, aromat Maracuja.
 
reklama
Do góry