reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ?

Misty1008

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
71
Kochane, proszę o poradę :) Ostatni okres miałam 9 stycznia i trwał 3 dni.Dnia 24 stycznia kochałam się z chłopakiem z zakończeniem w środku, 25 stycznia miała owulację. Moje cykle trwają 29-30 dni. Okres powinien przyjść za ok. 2-3 dni. Okres mam bardzo krótki, ale za to bardzo bolesny. Od pewnego czasu mam dość mocno obfity śluz, gdzie przeważnie przed okresem miałam sucho. Już na tydzień przed okresem pobolewały mnie piersi i miałam takie nabrzmiałe jajniki, teraz natomiast nic nie czuję. Kilka dni temu miałam kilka razy dziwne kłucie w prawym jajniku. Dziś natomiast rano miałam takie dość mocne bóle, skurcze w podbrzuszu. Oprócz tego może z 3 razy miałam nudności. Często mam zawroty głowy i jestem ospała. Dość sporo jem, jak na mnie. Nie mam żadnych wstrętów czy innych takich. Oprócz tego mam dziwne bulgotanie, przelewanie się w brzuchu. Czy to mogą być objawy ciąży, czy po prostu sobie wmawiam ?:) Jakie Wy miałyście takie pierwsze pierwsze objawy :)
Dodam, że pomimo młodego wieku, cieszymy się z chłopakiem, że mogłabym być w ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Zapomniałam się pochwalić najważniejszym <3
29214365_766009550255134_2895819976352989184_n.jpg
reklama
Mitsy a kupiłaś femibion?
To jest tak że większość mam stosuje albo folia dla mam jak werka albo femibion, albo jakieś inne witaminy dla kobiet w ciąży ( we wszystkich tych specyfikach jest kwas foliowy, DHA, i inne witaminy) a oprócz tego jeszcze w pierwszym trymestrze dodatkowo sam kwas foliowy. Wiec dobrze kupiłaś tylko musisz oprócz tego kupić jeszcze jakieś witaminy dla kobiet w ciąży. Wystarczy jak teraz będziesz brać to co kupiłaś a lekarza zapytaj na wizycie jakie witaminy poleca bo to się cały czas zmienia :)
 
Mitsy a kupiłaś femibion?
To jest tak że większość mam stosuje albo folia dla mam jak werka albo femibion, albo jakieś inne witaminy dla kobiet w ciąży ( we wszystkich tych specyfikach jest kwas foliowy, DHA, i inne witaminy) a oprócz tego jeszcze w pierwszym trymestrze dodatkowo sam kwas foliowy. Wiec dobrze kupiłaś tylko musisz oprócz tego kupić jeszcze jakieś witaminy dla kobiet w ciąży. Wystarczy jak teraz będziesz brać to co kupiłaś a lekarza zapytaj na wizycie jakie witaminy poleca bo to się cały czas zmienia :)
Noo a później zmiana to dopiero od 13tyg ciąży. Ja teraz jestem w 22tc i od 13tygodnia biorę Prenatal :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry