reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Czy któraś z was tak miala

Czesc. Jestem w 6 tc. Lekarza mam w poniedziałek. Ciaza jest zagrozona. Mocno krwawie. Lekarz zlecil badania HCG, wynik wzrosl kolejny wynik we wtorek. Czy któraś z was miala skrzepy i krwawienie a skonczylo sie dobrze?

reklama

Jetkaa

Fanka BB :)
Czesc. Jestem w 6 tc. Lekarza mam w poniedziałek. Ciaza jest zagrozona. Mocno krwawie. Lekarz zlecil badania HCG, wynik wzrosl kolejny wynik we wtorek. Czy któraś z was miala skrzepy i krwawienie a skonczylo sie dobrze?
Jaki miałaś wynik HCG? A byłaś na wizycie skąd to krwawienie? Czy jeszcze nie? Dlaczego ciąża zagrożona.?
Kochana wiesz różne rzeczy mogą być :/ wiem ze szukasz pocieszenia. U jednej takie krwawienia były z krwiaka u innej etap poronienia :( chyba tylko lekarz może Ci dać gwarancję co i jak :/

Jaki miałaś wynik HCG? A byłaś na wizycie skąd to krwawienie? Czy jeszcze nie? Dlaczego ciąża zagrożona.?
Kochana wiesz różne rzeczy mogą być :/ wiem ze szukasz pocieszenia. U jednej takie krwawienia były z krwiaka u innej etap poronienia :( chyba tylko lekarz może Ci dać gwarancję co i jak :/

Wynik Hcg z wtorku 1700 z czwartku 2700. Bylam na wizycie w poniedziałek wtedy juz zaczelam plamic. Jestem w kontakcie z lekarzem zlecil jeszcze jedno badanie hcg ale wynik będzie dopiero we wtorek. Od poniedziałku plamienie a od wtorku krwawienie jak przy @.

Suprise87

Ja mialam krwawienie dość mocne w pierwszej ciąży. Dostałam duphaston i cyclonamine, wszystko zakończyło się dobrze :)
Tak naprawdę nie ma reguły, bo każdy przypadek jest inny. Krwawienie nie zawsze oznacza najgorsze i to niech Ci daje nadzieję :)

Madzia86G

Miasto
Tarnowskie Góry
Ja pierwsze dość silne krwawienie ( myślałam przez chwilę że to okres tyle że było intensywniejsze ) dostałam w 8t, potem znowu w 10t a w 12t ( 2 dni przed Bożym Narodzeniem ) to już totalnie silny krwotok który o mały włos a skończyłby się ... lepiej nie mówić.
Za każdym razem tworzyły mi się krwiaki i odklejała kosmówka.

Praktycznie od 8t jestem non stop na Duphastonie ( plus Cycloamine po ostatnim krwotoku ) i na przymusowym leżeniu.
Obecnie jestem w 16t i od tygodnia mogę w końcu powoli wracać do domowego funkcjonowania ( obiad zrobić, kwiatki podlać ... ) ale już np spacer to na razie strefa marzeń .

Pozostaje ci czekać, oszczędzać się ( na poważnie się oszczędzać ) i trzymać dobrych myśli.
Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło ❤❤❤

Fado123

Ja tez z krwawieniem bym nie czekała do wtorku ,plamienie sie zdarza ,ale krwawienie to juz nie dobrze

Jetkaa

Dokładnie betę masz powyżej 1000 HCG. Oni muszą coś zobaczyć już.. Ja bym jechała... Może trzeba leki na podtrzymanie?? Myślałam że beta będzie poniżej 1000to w tedy nic by nie zobaczyli. Ale betę masz dość wysoka ;) nie czekaj na lekarza

reklama

Ewka34

Tak ja, gdy powiedziałam lekarzowi to stwierdził że poronilam,ale zamiast krwi dalej bylo brązowe plamienie,aktualnie mam na sobie śpiącego bąbla w wieku 4miesiecy 😊

Pytanie ile trwa takie krwawienie, u mnie było jeden dzień, jesli dłużej jechalabym na ip

Do góry