reklama

Czy ktoś daje pić dziecku karmionemu piersią?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez saratonie, 22 Październik 2007.

1. saratonie

saratonie Mama Bartoszka 18.07.2007

Witam!!
    Mam pytanie czy dajecie pić swoim dzieciaczkom. Mój Bartoszek skończył 3 miesiące, je z obu piersi i wydaje mi sie ze ciagle mu mało, dlategoe chciałam o to zapytać. Jeżeli dajecie pić swoim maleństwom to co to takiego?:rofl2:

2. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

Hej:-)
    Ja daje Adasiowi herbatke z koperkiem i uspokajającą Hipp.Nie powinno sie wprawdzie dopajac-ale raz dziennie dostaje mieszanke-bo nie wyrabiam sie z pokarmem i musze karmienie mieszane stosowac-wiec daje pic:cool:.Ale pił tez wode.a podobno woda koperkowa jest dobra-ale nie próbowałam.A zaraz bedziesz mogla dawac herbatki i soczki owocowe.Po skonczeniu 3 miesiecy:-)Myśle ze masz spory wybór:tak:

3. reklama
  4. 1985Magda

1985Magda Nadinka moja kruszynka

Mi pediatra powiedziała, zresztą laergolog potwierdziła, że jeżeli dziecko jest karmione puersią nie trzeba go dopajać

5. monika1983

monika1983 Początkująca w BB

moj synek ma 5 mcy jest nadal karmiony piersia ale daje mu herbatke z hippamalinanwa i wprowadzilam mu kaszki deserki i gotuje mu zupki :)

6. aria

aria mama the best

pediatrzy mowia ze nie trzeba dopajac bo musza tak mowic a my dobrze wiemy ze w zyciu jest inaczej i czasem nie ma wyboru. ja daje czasem herbatke na trawienie poprostu dla urozmaicenia i zeby zapobiec kolkom chociaz to w zasadzie nie mozliwe zeby im zapobiec ale herbatke daje.

7. saratonie

saratonie Mama Bartoszka 18.07.2007

a słodzicie czyms te heratki?

8. ania_zywa

ania_zywa Gość

Soczki owocowe to chyba w 4 miesiącu się podaje:confused:. A dzieciom karmionym piersią chyba jeszcze później..

9. aria

aria mama the best

te herbatki sa juz slodkie same w sobie.

10. reklama
  11. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

Ania jakkby nie patrzec"po skończeniu 3 miesiecy"oznacza zaczety miesiac 4 nie?;-)więc ok:-)A ze przy karmieniu piersią później..No pewnie tak,ale jak napisała Aria czasem nie mamy wyjścia-ja tylko napisałam ze ma taka możliwosć

12. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

herbatki są od 1go tygodnia, następne PO 4 miesiącu. ja czasem dawałam Michałowi herbatkę. ale sporadycznie i pił chętnie. Teraz ze wzgl na szczawiany w drogach moczowych mam mu dawać pić, żeby wypłukać, to mały zarazek nie chce za bardzo:rolleyes:
    pediatrzy nie są za dopajaniem (zwłaszcza latem) ale wiadomo, że tak naprawdę decyduje matka
    patrząc na mojego brzdąca i wiele innych karmionych piersią - herbatka nie zrobi nic złego. ważne, żeby nie podawać jej zamiast piersi i w takich ilościach, żeby chciał jeszcze mleczko

Poleć forum