reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś daje pić dziecku karmionemu piersią?

saratonie

Mama Bartoszka 18.07.2007
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2007
Postów
431
Witam!!
Mam pytanie czy dajecie pić swoim dzieciaczkom. Mój Bartoszek skończył 3 miesiące, je z obu piersi i wydaje mi sie ze ciagle mu mało, dlategoe chciałam o to zapytać. Jeżeli dajecie pić swoim maleństwom to co to takiego?:rofl2:
 
reklama
Hej:-)
Ja daje Adasiowi herbatke z koperkiem i uspokajającą Hipp.Nie powinno sie wprawdzie dopajac-ale raz dziennie dostaje mieszanke-bo nie wyrabiam sie z pokarmem i musze karmienie mieszane stosowac-wiec daje pic:cool:.Ale pił tez wode.a podobno woda koperkowa jest dobra-ale nie próbowałam.A zaraz bedziesz mogla dawac herbatki i soczki owocowe.Po skonczeniu 3 miesiecy:-)Myśle ze masz spory wybór:tak:
 
pediatrzy mowia ze nie trzeba dopajac bo musza tak mowic a my dobrze wiemy ze w zyciu jest inaczej i czasem nie ma wyboru. ja daje czasem herbatke na trawienie poprostu dla urozmaicenia i zeby zapobiec kolkom chociaz to w zasadzie nie mozliwe zeby im zapobiec ale herbatke daje.
 
Soczki owocowe to chyba w 4 miesiącu się podaje:confused:. A dzieciom karmionym piersią chyba jeszcze później..
Ania jakkby nie patrzec"po skończeniu 3 miesiecy"oznacza zaczety miesiac 4 nie?;-)więc ok:-)A ze przy karmieniu piersią później..No pewnie tak,ale jak napisała Aria czasem nie mamy wyjścia-ja tylko napisałam ze ma taka możliwosć
 
reklama
herbatki są od 1go tygodnia, następne PO 4 miesiącu. ja czasem dawałam Michałowi herbatkę. ale sporadycznie i pił chętnie. Teraz ze wzgl na szczawiany w drogach moczowych mam mu dawać pić, żeby wypłukać, to mały zarazek nie chce za bardzo:rolleyes:
pediatrzy nie są za dopajaniem (zwłaszcza latem) ale wiadomo, że tak naprawdę decyduje matka
patrząc na mojego brzdąca i wiele innych karmionych piersią - herbatka nie zrobi nic złego. ważne, żeby nie podawać jej zamiast piersi i w takich ilościach, żeby chciał jeszcze mleczko
 
Do góry