reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy?

Dołączył(a)
19 Sierpień 2022
Postów
3
Ostatni okres miałam od 18.02.
Dni płodne wypadały mi od 02.03 do 08.03.(dzien owulacji wg kalendarzyka to 07.03) Ok 07.03 zachorowalam brałam masowo leki typu gripex, vicks. Temperatura, dreszcze typowa grypa. Później duże, dawki ketonalu na ból zęba.
Okres zawsze miałam regularny. Powinnam dostać okres 21.03.
To juz 5ty dzień spóźnienia.
Kochałam się 2dni przed planowana miesiączka 17-18.03.( z prezerwatywa i raz przerywany). Jednak okresu już 5ty dzień nie ma. Boli mnie tylko podbrzusze jak na okres. Test robiłam już dziś ale negatyw. Nie wiem czy nie za wcześnie.
Czy jest możliwość że przez infekcje czy leki wszystko się poprzestawialo? Czy jednak jest możliwość cud ciąży?
 
reklama
Jakbyś miała owulacje 7.03 i byłaby z tego ciąża to test miałby już tłuste kreski, a Ty nie miałabyś wątpliwości
 
Jakbyś miała owulacje 7.03 i byłaby z tego ciąża to test miałby już tłuste kreski, a Ty nie miałabyś wątpliwości
Wg kalendarzyka, który mam już kilka lat zawsze wszystko było regularnie co do dnia. Czy jest możliwość, że przez chorobę owulacja przesunęłaby się aż o 2 tyg? 😞 i mogłam wpaść? Czy raczej infekcja i leki poprzestawiały okres....
Boli mnie podbrzusze, mam uczucie mokrości ale sluzu na majtkach znikome ilości. Badalam śluz i jak białko wyglada
 
Owulacja może się przesunąć zawsze, a kalendarzyk ma to do siebie że niestety ale łatwo o jego błąd w wyliczeniach bo to tylko statystyka. A niestety nasze organizmy to nie szwajcarskie zegarki. Można mieć 10 lat owulacje w 14 dc i tylko raz w życiu w 30 dc. Po prostu idź na usg niech lekarz sprawdzi co tam słychać
 
Ostatni okres miałam od 18.02.
Dni płodne wypadały mi od 02.03 do 08.03.(dzien owulacji wg kalendarzyka to 07.03) Ok 07.03 zachorowalam brałam masowo leki typu gripex, vicks. Temperatura, dreszcze typowa grypa. Później duże, dawki ketonalu na ból zęba.
Okres zawsze miałam regularny. Powinnam dostać okres 21.03.
To juz 5ty dzień spóźnienia.
Kochałam się 2dni przed planowana miesiączka 17-18.03.( z prezerwatywa i raz przerywany). Jednak okresu już 5ty dzień nie ma. Boli mnie tylko podbrzusze jak na okres. Test robiłam już dziś ale negatyw. Nie wiem czy nie za wcześnie.
Czy jest możliwość że przez infekcje czy leki wszystko się poprzestawialo? Czy jednak jest możliwość cud ciąży?
Jest możliwe przez infekcje. Zrób test ciążowy jutro z porannego moczu lub betę z krwi skoro cykle regularne a okres 5 dni się spóźnia. Można zrobić spokojnie. I owulacja może się przesunąć, a kalendarzyk to nie odpowiednie narzędzie do sprawdzenia owulacji
 
Do góry