reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy moge byc w ciąży

Dołączył(a)
2 Styczeń 2024
Postów
2
czy gdy 1 stycznia uprawiałam seks że swoim partnerem i we mnie doszedł a 4 stycznia powinnam dostać okres To czy dostanę normalnie ten okres i kiedy powinnam wykonać test ciążowy?
 
reklama
Nie doczytałam że 1 stycznia a wy się spinacie zluzujcie majtki dziewczyny. Szczęśliwego Nowego Roku
Każda dobrze zrozumiała i przeczytała tylko mam wrażenie że ty nie.Ja się nie spinam ,napisalam jak jest i tyle. Fakt jest taki że trzeba czekać kilkanaście dni xD
Albo zrobić test z moczu albo z krwi dla pewności
 
reklama
Nie doczytałam że 1 stycznia a wy się spinacie zluzujcie majtki dziewczyny. Szczęśliwego Nowego Roku
O jeżu.
W tym samym poście, w którym piszesz, ze nie doczytalaś, piszesz, zeby zrobila test, jak okres sie nie pojawi. Ale okres ma być jutro (w sumie dzisiaj), więc jeżeli się nie pojawi, to ona zrobi test i będzie ile? 3-4 dni po stosunku. To co jej ten test ma pokazać w takiej sytuacji?

piszesz bez ladu i składu, bez interpunkcji, mieszając wyrazy i odmianę, a potem dziwisz się, że ktoś Cię poprawia.
 
Do góry