reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

küçük

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Marzec 2008
Postów
185
Witam, Mam nadzieje, że ktoś mi poradzi. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 10 kwietnia. W nocy z 24/25 lipca współżyłam. Nad ranem 31 lipca miałam jednorazowe brązowe plamienie, niewielka ilość, potem już tylko kremowe upławy. Ponadto od paru dni mam wyczulony zapach i wszystko mi śmierdzi. Od 3 dni mam mdłości. Wczoraj miałam przez pół dnia metaliczny posmak w ustach oraz od wczoraj częściej chodzę do wc. Czy jest możliwość że to plamienie było plamieniem implantacyjnym? Kiedy mogę zrobić test ciążowy żeby był wiarygodny skoro nie miałam w ostatnich miesiącach okresu?
 
reklama
reklama
Yyy czegoś nie rozumiem albo jestem zakręcona oświec mnie:)
Skoro miałaś okres ostatnio w kwietniu to dlaczego nie miałaś w Maju i czerwcu? ??
nie wiem, prawdopodobnie przez stres i schudnięcie przestałam mieć okres i nie poszłam z tym do lekarza bo myślałam że wróci sam. wtedy nie uprawiałam seksu więc nie byłam w ciąży.
 
Koleżanka na forum tez schudła duzo nie miala okresu kupe czasu myślała ze ciaza co chwile byla u kilku lekarzy nikt nie wiedział co jej jest plamienia jakieś co chwile
Wkoncu jeden lekarz wzial się za nia zlecił homorny i okazalo się ze niektóre ma jak u babki przed menopauza.
A dwójkę juz ma wcześniej nie miala takiego problemu
Może gdzieś czytalalas jej posty.
Ale daj Ci Boze:)
 
Plamienie z implantacji następuje kilka dni po zapłodnieniu (ok 6 dni zwykle) więc zazwyczaj jeszcze PRZED terminem miesiączki. Mimo, że nie miałaś okresu mogłaś mieć owulację. Bo czemu nie? Jeżeli była owulacja to i miesiączka by przyszła, ale nie przyjdzie jeżeli jesteś w ciąży...
Objawy masz bardzo prawdopodobne więc ja bym jutro zrobiła test. Jak wyjdzie pozytywny to masz odpowiedź, ale na tym etapie może jeszcze wyjść fałszywie negatywny.
 
Inna kwestia jest taka, że problemy hormonalne które mogły spowodować zatrzymanie okresu mogą też dawać objawy ciążowe więc na razie nic pewnego nie stwierdzisz. Dopiero lekarz rozwieje wątpliwości, ale mimo wszystko zrobiłabym test
 
Zrób betę ;) będziesz pewna... a co do braku okresu ... nie stoi na przeszkodzie owulce ...
Zaczynam 30 tc ciąży w którą zaszłam biorac anty ... czułam się bezpiecznie a tu mały suprise rośnie mi w brzuchu ... wiec wszystko możliwe :)

Sikaniec może być za wcześnie ale beta na pewno wykaże ciążę na tym etapie ....
U mnie plamienie implantacyjne było na 6 dzień po zapłodnieniu (z tego co wyszło na podstawie usg i rozmiarów dzidziolka ) także u Ciebie jak najbardziej mogło to być właśnie PI ...

Powodzenia ... daj znać co tam wyszło u ciebie ;)
 
No ok okres nie jest potrzebny ale skoro go nie ma od kwietnia to chyba nie jest to normalne ??
Jak jajeczko nie zostało zaplodnione to jest okres tak a ona może przez to schudniecie cos jej się w organizmie pomieszało i nie ma owulacji dlatego okresu nie ma.
Moja znajoma tez nie miala i zamiast isc do lekarza to ciążę sobie wkrecala a okazało się jak pisałam ze ma coś z hormonami miała samo plamienie .
 
reklama
Dlatego niech zrobi badanie krwi na beta hcg to jej da jasność czy ciąża jest czy jej nie ma...

A do gina i tak idzie ... pisała ze ma umówiona wizytę na 16 sierpnia ... wiec jeśli to nie ciąża to lekarz będzie szukał przyczyn braki okresu


 
Do góry