reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

küçük

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Marzec 2008
Postów
185
Witam, Mam nadzieje, że ktoś mi poradzi. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 10 kwietnia. W nocy z 24/25 lipca współżyłam. Nad ranem 31 lipca miałam jednorazowe brązowe plamienie, niewielka ilość, potem już tylko kremowe upławy. Ponadto od paru dni mam wyczulony zapach i wszystko mi śmierdzi. Od 3 dni mam mdłości. Wczoraj miałam przez pół dnia metaliczny posmak w ustach oraz od wczoraj częściej chodzę do wc. Czy jest możliwość że to plamienie było plamieniem implantacyjnym? Kiedy mogę zrobić test ciążowy żeby był wiarygodny skoro nie miałam w ostatnich miesiącach okresu?
 
reklama
reklama
Od polowy kwietnia wychodza 4 miesiace.
Jezeli zdarzaly sie wczesniej dlugie cykle to czasam nawet lekarz mowi zeby umowic sie dopiero po 2 miesiacach. A terminy nie zawsze sa na "juz".
 
dlugie cykle spoko moga byc 40 dniowe a nie ze 4 miesiace bez no prosze...
A zawsze mozna isc na juz prywatnie zdrowie wazniejsze
Przyjaciolka sie odchudzala po 3 miesiace okresu nie miala az jej sie z jajnikiem cos jednym stalo przez to i ma jeden sprawny....nie rozumiem czegos takiego ...okres moze sie spoznic ale nie 4 i pol miesaca
 
mimo tego że dalej jest mi niedobrze, wymiotuje, wrażliwa na zapachy, ciągle chodze sikać, mam ciągnące bóle w podbrzuszu i czasem mnie zakłuje po bokach, zrobiłam właśnie test i jest negatywny.
 
Cześć! Dołączam do Was:)
Mam małe pytanie. W sumie nie staramy się o dziecko ale jak będzie to będę na pewno pozytywnie zaskoczona:)
24 Lipca miało miejsce potencjalne zapłodnienie, nie uważaliśmy po prostu. 7 dni później zaczął boleć mnie lewy jajnik ale myślałam normalne przed okresem, mimo że nigdy nie bolał mnie jajnik a samo podbrzusze. dwa dni później dostałam okresu ale był on dość skąpy i trwał dwa dni(wtedy zrobiłam test ciążowy wynik negatywny). Później tylko plamienie. Przez całe 5 dni("okresu")bolał mnie jakoś dziwnie brzuch i jajnik, zaczęły mi dokuczać mdłości ale nie wymiotowałam. Na piersiach pojawiły się dość grube idące od szyi niebieskie żyły. Dziś mija 16 dzień i objawy się nadal utrzymują i do tego ból podbrzusza. Czuje się jak bym miała okres.. Mdłości mam czasem rano ale częściej wieczorem. czy to może oznaczać ciąże mimo zrobionego testu?
 
reklama
Do góry