reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

küçük

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Marzec 2008
Postów
185
Witam, Mam nadzieje, że ktoś mi poradzi. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 10 kwietnia. W nocy z 24/25 lipca współżyłam. Nad ranem 31 lipca miałam jednorazowe brązowe plamienie, niewielka ilość, potem już tylko kremowe upławy. Ponadto od paru dni mam wyczulony zapach i wszystko mi śmierdzi. Od 3 dni mam mdłości. Wczoraj miałam przez pół dnia metaliczny posmak w ustach oraz od wczoraj częściej chodzę do wc. Czy jest możliwość że to plamienie było plamieniem implantacyjnym? Kiedy mogę zrobić test ciążowy żeby był wiarygodny skoro nie miałam w ostatnich miesiącach okresu?
 
reklama
reklama
Idz na betę kup jeszcze jeden test.
Mi wyszedł za 3 razem dopiero 10 dni po oczekiwanej miesiaczce bo mialam długie cykle i owulacji pozno wystąpiła:)
A mialam tak samo zrobiłam pierwszy test nagatyw drugi tez wiec czekałam na okres bo brzuch mnie bolal jak na miesiaczke a to macica się juz powiększala:)
I ujrzałam dwie kreseczki:)
 
No właśnie nie w PL bo tu by problemu nie było. Ciągle mnie brzuch boli jak bym miała okresu dostać a już przecież po. Dziś kupię test i zrobię z samego rana bo już nie chcę żyć w tej niepewności :) dziękuje za odpowiedz :)
 
No w ciąży sa bóle jak na okres bo macica rośnie:)
Ale też może Ci się spózniac najzwyczajniej może przez klimat:)

Współżyłam 24.07 tydzień później 02.08 dostałam okresu który trwał dwa dni i nie był obfity jak zawsze później było tylko plamienie (byłam jeszcze w PL) a do dziś mam ten ból brzucha jajnika lewego mdłości (bez wymiotów) takie dziwne uczucie głodu i te pajęczyny z niebieskich żył na piersiach idące od szyi do środka sutka.. zawsze mój okres trwał 5-6 dni i był bardzo obfity aż do 5 dnia..
 
Rób test jutro z rana indaj znać ;)
Z opisu wynika ze możesz być w ciąży. ... ale ten ból jajnika trochę niepokojący ... mnie bolał w dniu implantacji (miałam plamienie implantacyjne - jednorazowe)
Pózniej podbrzusze okresowo i zylaste cycki i podrażnione sutki...
A u cb ten jajnik.... trochę długo. .. nie chce cię straszyć ale pomyślałam o CP .... tfu tfu oby nie ...

Rób test i do lekarza ... kiedy wracasz do Pl ??



 
Wracam we wtorek :( Jutro zrobię test na 100% z rana bo wiadomo wakacje % itp. na razie się boję cokolwiek % wypić bo jakaś niepewność jest a wolę nie ryzykować :) poczekam do jutra :)
 
Witam
Nie wiem czy jestem pierwsza czy już którąś z kolei kobietą która o to pyta ;-) mianowicie ostatni okres miałam od 24-30.06 2016 i to po wywołaniu miesiączki luteina ponieważ mam nieregularne miesiączki i spóźniam mi się z dobre dwa tygodnie. W lipcu nie było jej wcale dodam ze od 19stego do 24tego co drugi dzień wspolzylam z mężem gdyż był to pierwszy okres kiedy staraliśmy się o dzidzię. Okresu od tamtego czasu ani slychu ani widu już się spóźnia 12 dni dodam ,ze w terminie spodziewanej miesiączki miałam różowe upławy ale tylko jeden dzień od tego czasu cisza dodam również ze leczylam się również antybiotykami na przewlekłe zapalenie pęcherza. Wszystkie testy wychodzą negatywne jedynie na jednym kiedy go wyrzucalam po dwóch dniach do kosza zauważyłam ze w polu kontrolnym osiadła kropla moczu a nad nią niewielka fioletowa kreska taka....hmm...jakby cześć tylko tej drugiej kreski wszystkie inne (było ich w sumie 6) miały tylko jedna kreskę a w miejscu drugiej biały ślad "jakby na kreskę". Brzuch mnie ciągnie jajnik tez żadnych objawów ani nic co mam myśleć? W czwartek mam urologa powiedzieć mu o tym? Ginekologa dopiero w przyszłym tygodniu co robić? ????
 
reklama
Usanka
Wydaję mi się ze masz zaburzenia miesiaczkowania.
Nie zlecil Ci lekarz hormonów?
To pierwsze co powinnaś zrobić.
Tetsy mogły wyjść negatywnie bo mogło być za szybko tym bardziej ze sama mowisz ze cykl masz nieregularny wiec tym bardziej mogła się owulka przesunąć.
Dla świętego spokoju idz na betę będziesz miała czarno na białym.
Jak wyjdzie negatywna poproś lekarza o skierowanie na hormony.
Chociaż sam powinien to zrobić jak okresu brak a ciazy nie będzie.
Powodzenia:)
 
Do góry