reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Staramy się już pół roku. Nigdy nie robiłam sobie żadnych testów. 24 lipca miałam @ A teraz dostałam 18 sierpnia. Kiedy robi się te testy ? Jak to mniej więcej wygląda bo nie mam o tym zielonego pojęcia co i jak . Myślałam czy nie iść do ginekologa na ten monitoring. Co pomaga by pęcherzyki pękł i doszło do zaplodnienia. Jak mam teraz np wiedzieć kiedy przyjdzie owulacja skoro nie mam pewności co do kalendarza. Dziś mam 2 dzien @, powiedzcie mi czy podczas @ też można zajść w ciążę
Starasz się o dziecko 6 miesięcy?! Bardziej bym się martwiła po 2 latach. Mam wrażenie że z takim podejściem może tak szybko nie być. Już pisałam że psychika działa na to najbardziej. Czemu nie powiesz sobie będzie to będzie dziecko macie czas. Ciesz się wolnością i małżeństwem. Ile masz lat?


Ja zaszłam w ciąże około 18 czerwca i robiłam test ciążowy 2 razy wyło negatywnie nawet miałam plamienia, lekki krew leciała przez 3 - 4 dni. Nie wiedziałam dalej że jestem dowiedziałam sie że jestem w 8-9 tygodniu ciąży a w tym czasie byłam. Okazuje się że najskuteczniejsza metoda to pobranie krwi.
 
reklama
Moim zdaniem nie ma co doradzac tego luzu, bo niby psychika odgrywa najwieksza role... no bo jesli pecherzyki np nie pekaja..? Albo nasienie faceta jest zle ?? To tez para ma odpuscic nie myslec o tym ze chce dziecko nie leczyc sie, nie suplementowac.. bo przeciez psychika zdziala cuda..?
Sama staram sie 11cs (obecnie zawieszone starania) i według mnie nie ma co tak sobie starac tlumaczyc ze psychika.. jak cos jest nie tak to lekarz monitoring leki bardziej wskazane niz odpuszczanie bo psychika.. i nie wazne czy po pol roku czy roku bezowocnych staran.. trzeba działać za wczasu zeby uniknac kolejnych niepotrzebnych comiesięcznych rozczarowań.
Racja,, podstawa to badania
Ale ja myślałem że oni mają badania porobione a jeżeli z badań nic nie wychodzi to niestety ale uważam że Psychika tu odgrywa największą rolę
No i nie oszukujmy się ale starania od 6 miesięcy nikodo z lekarzy nie za niepokoją
 
Do góry