reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę liczyć na to że test się myli?

iza_rz_97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
919
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Przeważnie miesiączkuje regularnie. Dni płodne mialam między 1 a 5 stycznia. Spodziewana miesiączka wypadała mi na 19.01. idealnie w tym terminie zaczęło mnie boleć podbrzusze, okolice jajników. Okresu nie mam. Brzuch dalej boli. Obserwowałam śluz, dziś go już nie mam. Rano test wyszedł negatywny. Możliwe jest że jest za szybko na test, że nie wyszedł poprawnie?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja bym jednak zrobiła betę. Będzie pewność. Jeżeli owulacja wypadła kilka dni później test może jeszcze tego nie pokazać. Ja miałam miesiączkę dostać 18go. 20 go zrobiłam test i wyszedł cień cienia. Powtórzyłam po kilku dniach. Dwie grube krechy. Jak poszłam do ginekologa, okazało się, że ciąża młodsza o 5 dni niż wynikało to z ostatniej miesiączki.
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Przeważnie miesiączkuje regularnie. Dni płodne mialam między 1 a 5 stycznia. Spodziewana miesiączka wypadała mi na 19.01. idealnie w tym terminie zaczęło mnie boleć podbrzusze, okolice jajników. Okresu nie mam. Brzuch dalej boli. Obserwowałam śluz, dziś go już nie mam. Rano test wyszedł negatywny. Możliwe jest że jest za szybko na test, że nie wyszedł poprawnie?
Owulacja mogła się przesunąć o kilka dni. Najlepiej zrobić betę z krwi. Ewentualnie powtórzyć test za kilka dni. Najlepiej o czułości 10. Jest bardziej dokładniejszy
 
Ja bym jednak zrobiła betę. Będzie pewność. Jeżeli owulacja wypadła kilka dni później test może jeszcze tego nie pokazać. Ja miałam miesiączkę dostać 18go. 20 go zrobiłam test i wyszedł cień cienia. Powtórzyłam po kilku dniach. Dwie grube krechy. Jak poszłam do ginekologa, okazało się, że ciąża młodsza o 5 dni niż wynikało to z ostatniej miesiączki.
 
Rozwiązanie
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Przeważnie miesiączkuje regularnie. Dni płodne mialam między 1 a 5 stycznia. Spodziewana miesiączka wypadała mi na 19.01. idealnie w tym terminie zaczęło mnie boleć podbrzusze, okolice jajników. Okresu nie mam. Brzuch dalej boli. Obserwowałam śluz, dziś go już nie mam. Rano test wyszedł negatywny. Możliwe jest że jest za szybko na test, że nie wyszedł poprawnie?
Jeśli nie obserwowalas cyklu to tak na prawdę nic nie wiesz, a tylko przypuszczasz. A jeśli przypuszczasz, to owszem jest opcja że na test za wcześnie. Zostaje czekać na okres lub powtórny test.
 
Ja bym jednak zrobiła betę. Będzie pewność. Jeżeli owulacja wypadła kilka dni później test może jeszcze tego nie pokazać. Ja miałam miesiączkę dostać 18go. 20 go zrobiłam test i wyszedł cień cienia. Powtórzyłam po kilku dniach. Dwie grube krechy. Jak poszłam do ginekologa, okazało się, że ciąża młodsza o 5 dni niż wynikało to z ostatniej miesiączki.
Jak na razie u mnie miesiączki dalej brak. Pobolewa mnie podbrzusze. Jedynie co moim zdaniem się zmieniło to konsystencja śluzu
 
reklama
reklama
Do góry