reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy mogłam zajść w ciążę?

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, czy mogłam zajść w ciążę dzień po zakończeniu okresu? 12 października miałam pierwszy dzień miesiączki 19 się skończyła. Chciałabym jeszcze dodać że moje cykle są nieregularne, ponieważ jestem 7 miesięcy po porodzie, a mój ostatni cykl trwał 47 dni. Teraz mój kalendarz wskazuje 10 dzień cyklu, dodam jeszcze, że stosunek był przerywany. Czy mogłam zajść w ciążę?

reklama

ewelina_1989

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Każdy organizm jest inny, szansa jest praktycznie zawsze. Moja przyjaciółka zaszła w ciążę w czasie okresu. Też wydawało się niemożliwe, a jednak. Córka ma już 3 lata.

Ann89

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wszystko zależy kiedy wystąpi owulacja. Może byc miesiąc gdzie będzie wczesniej, szczególnie jeszcze przy nieregularnych cyklach, to wtedy jest możliwość ciąży. Ja zaszłam z 3 dni po skończonym okresie, gdzie teoretycznie powinny być dni bezplodne.

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To chyba nie ma reguły z tymi dniami płodnymi a nie płodnymi, po prostu trzeba sięgnąć po antykoncepcje, tyle, że nie wiem czy karmiąc piersią lekarz może mi przepisać

Natalia198777

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, czy mogłam zajść w ciążę dzień po zakończeniu okresu? 12 października miałam pierwszy dzień miesiączki 19 się skończyła. Chciałabym jeszcze dodać że moje cykle są nieregularne, ponieważ jestem 7 miesięcy po porodzie, a mój ostatni cykl trwał 47 dni. Teraz mój kalendarz wskazuje 10 dzień cyklu, dodam jeszcze, że stosunek był przerywany. Czy mogłam zajść w ciążę?
Oczywiście, że tak moja koleżanka zaszła w 8dc czyli zaraz po @. Zdarzają się sytuację Kiedy owu jest w okresie nie jedna z dziewczyn na forum pisała

reklama

Helsinka

Początkująca w BB
Miasto
Kalisz
Rozwiązania
0
Wybacz, ale dla mnie seks przerywany to jest trochę głupota. Ja rozumiem że dreszczyk emocji, ale to juz nie lepiej po prostu brac pigułki, włożyć sobie krążek czy coś w tym stylu niż sie później bać czy jest się czy nie jest się w ciąży?

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
A Czy mogłam zajść w ciążę? Potrzebuję porady 7
I Czy mogłam zajść w ciąże? Potrzebuję porady 27
F Czy mogłam zrobić dziecku krzywde? Potrzebuję porady 3
K Czy mogłam w ten sposób zarazić się toksoplazmozą? :( Ciąża, poród, połóg 10
N ...bo nie mogłam mieć serc dwóch..... Zwierzenia 13
I Czy są tu dziewczyny które chcą zajść w ciążę mieć dzieciątko a biorą leki na depresję Potrzebuję porady 25
N po jakim czasie starań udało się wam zajść w ciążę? Staramy się 26
Aaazym Nie mam już siły. Potrzebuję porady 91
Motylekkk PROLAKTYNA!!! Potrzebuję porady 41
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 2
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 3
B Jak zajść w ciążę karmiąc piersią? Staramy się 7
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 18
P Cykle bezowulacyjne. Po jakim czasie udało Wam się je wyleczyć i zajść? Staramy się 16
P Po jakim czasie po uregulowaniu progesteronu udało Wam się zajść w ciążę? Staramy się 23
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 29
M Kiedy najlepiej się kochać z mężczyzna by zajść w ciążę? Potrzebuję porady 41
L W którym dniu cyklu po staraniach uwazacie, że udało sie Wam zajść w ciążę? Staramy się 9
B "Wyluzuj się" - czyli jak zajść w ciążę z "wścieklizną macicy" Staramy się 87
K Czy wynik endometrium jest odpowiedni by zajść w ciążę? Staramy się 14
Dmalw Czy udało wam się i jak szybko zajść w ciążę po poronieniu? Potrzebuję porady 86
B Moje ciało chce zajść w ciążę. Potrzebuję porady 6
aga9921 Czy można zajść w ciąże przy niska tempetura ? Staramy się 25
M W jakim momencie kariery zawodowej zdecydowalyście zajść w ciążę? Potrzebuję porady 24
K Bardzo chce zajść w ciąże Potrzebuję porady 4
Nikinika który lekarz pomógł Wam zajść w ciążę? Opolszczyzna 17
P Czy można zajść w ciąże tuż przed miesiaczką Ciąża, poród, połóg 43
asienka:) Czy można zajść w ciąże mając endometriozę??? Staramy się 5293
Elżbietka ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę? Ciąża, poród, połóg 643
K zajść w ciążę po antykoncepcji... Staramy się 6685
Paulinax DUPHASTON- A STARANIA O CIĄŻĘ Staramy się 25
M Czy mogę wykluczyć ciążę? Ciąża, poród, połóg 4
W Czy jest możliwość zajścia w ciążę w tym okresie? Potrzebuję porady 4
C Jakie szanse na ciążę? Potrzebuję porady 3
N Luteina a zajście w ciążę Staramy się 1
Arletatop Zaszlam w ciążę, a co z pracą Potrzebuję porady 106
K Czy jest szansa na ciążę ? Staramy się 22
C Po jakim czasie od odstawienia antykoncepcji zaszłyście w ciążę? Staramy się 8
Nesbitt33 Zajście w ciążę 5 dni przed owulacja Staramy się 14
I Czy jest jakakolwiek szansa na ciążę? Staramy się 11
Alicja1996 Kiedy zaszłam w ciążę Potrzebuję porady 4
Paulinax Kilkumiesięczne starania się o ciążę. Co dalej? jak działać? Jak sobie radzić? Staramy się 4
X Czy te wyniki beta hcg oznaczają wczesną ciążę? Ciąża, poród, połóg 7
Harley Czy możliwe jest zajście w ciążę przed @ Ciąża, poród, połóg 44
aniaslu O wpływie hormonów na libido, zdrowie, ciążę. Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 9
A Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę! Staramy się 5
M Zaszlam w ciążę na zwolnieniu lekarskim Potrzebuję porady 56
M Luteina podczas starania się o ciążę Potrzebuję porady 4
M Czy to może oznaczać ciążę? Potrzebuję porady 37
Wielka Mi :) Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu Ciąża po poronieniu 3022