reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Czy mogłam zajść w ciążę?

Julcia5536

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, czy mogłam zajść w ciążę dzień po zakończeniu okresu? 12 października miałam pierwszy dzień miesiączki 19 się skończyła. Chciałabym jeszcze dodać że moje cykle są nieregularne, ponieważ jestem 7 miesięcy po porodzie, a mój ostatni cykl trwał 47 dni. Teraz mój kalendarz wskazuje 10 dzień cyklu, dodam jeszcze, że stosunek był przerywany. Czy mogłam zajść w ciążę?

reklama

ewelina_1989

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Każdy organizm jest inny, szansa jest praktycznie zawsze. Moja przyjaciółka zaszła w ciążę w czasie okresu. Też wydawało się niemożliwe, a jednak. Córka ma już 3 lata.

Ann89

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wszystko zależy kiedy wystąpi owulacja. Może byc miesiąc gdzie będzie wczesniej, szczególnie jeszcze przy nieregularnych cyklach, to wtedy jest możliwość ciąży. Ja zaszłam z 3 dni po skończonym okresie, gdzie teoretycznie powinny być dni bezplodne.

Julcia5536

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
To chyba nie ma reguły z tymi dniami płodnymi a nie płodnymi, po prostu trzeba sięgnąć po antykoncepcje, tyle, że nie wiem czy karmiąc piersią lekarz może mi przepisać

Natalia198777

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, czy mogłam zajść w ciążę dzień po zakończeniu okresu? 12 października miałam pierwszy dzień miesiączki 19 się skończyła. Chciałabym jeszcze dodać że moje cykle są nieregularne, ponieważ jestem 7 miesięcy po porodzie, a mój ostatni cykl trwał 47 dni. Teraz mój kalendarz wskazuje 10 dzień cyklu, dodam jeszcze, że stosunek był przerywany. Czy mogłam zajść w ciążę?
Oczywiście, że tak moja koleżanka zaszła w 8dc czyli zaraz po @. Zdarzają się sytuację Kiedy owu jest w okresie nie jedna z dziewczyn na forum pisała

reklama

Helsinka

Początkująca w BB
Miasto
Kalisz
Rozwiązania
0
Wybacz, ale dla mnie seks przerywany to jest trochę głupota. Ja rozumiem że dreszczyk emocji, ale to juz nie lepiej po prostu brac pigułki, włożyć sobie krążek czy coś w tym stylu niż sie później bać czy jest się czy nie jest się w ciąży?

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry