reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zajść w ciążę

Dołączył(a)
9 Lipiec 2022
Postów
9
Hej kochane mam pytanie. Ostatnio z partnerem uprawialiśmy peeting najpierw on wkładał mi palce do pochwy , później ja robiłam mu dobrze ręką , mój partner doszedł poźniej przypadkiem doknął członka i zaczął znów robić mi palcówkę ( było to dzień przed okresem). Ale do sedna sprawy na drugi dzień powinnam dostać okres ale nie dostałam już od 12 dni ( kiedyś miałm już sytułację w której nie miałam okresu przez 3 miesiące i nie byłam w ciąży ), bardzo się stresuję , choruję również na anemię) nie raz od wtedy mam lekkie bóle podbrzusza ale są one chwilowe , miałam też kilka razy bardzo wrażliwe i bolące sutki, Proszę o pomoc bo bardzo się stresuję z góry dziękuje za pomoc
 
reklama
Post nr milion na temat zajścia w ciąże przez grzebanie palcami, matko boska. Chyba ze plemniki latały i jakimś magicznym sposobem sie przedostały. Nie, nie jesteś w ciazy. A jak się czegoś obawiasz to kup sobie test żeby się upewnić. 🤦🏽‍♀️
Przepraszam żę o tym piszę ale wydaje mi się że od tego jest to forum i mogłaby pani być troche milsza pozdrawia : )
 
Przepraszam żę o tym piszę ale wydaje mi się że od tego jest to forum i mogłaby pani być troche milsza pozdrawia : )
No nie do końca od tego jest to forum, proponuje zapoznać się z tematami jakie są tu poruszane i porównać je do tego, jakim jest zajście w ciąże przez palec 😁 I trochę poczytać, zanim się zdecyduje na zbliżenie z chłopakiem. Pzdr
 
Ale coś się komuś stanie jak odpowie mi normalnie na pytanie wiem że na tym forum są doświadczone i mądre kobiety które odpowiedzą mi normalnie na zadane pytanie czasem warto ugryźć sie w język i nie pisać komentarza
 
Ale coś się komuś stanie jak odpowie mi normalnie na pytanie wiem że na tym forum są doświadczone i mądre kobiety które odpowiedzą mi normalnie na zadane pytanie czasem warto ugryźć sie w język i nie pisać komentarza
„mądre kobiety odpowiedzą” - nie chce nic mówić, ale pannaadrianna jest w pełni mądra i swiadoma i odpowiedziała BARDZO mądrze :)

A każda kolejna napisze ci, zrób test, to rozwikła twoja zagadkę. ;)
 
reklama
Do góry