reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, ze to ciąża?

Mnie nie bolały nigdy przed, dodatkowo nie mam żadnych objawów, które wskazywałyby nadchodząca @. Poza tym nawet jeżeli to mnie plecy bolą już ponad tydzień, dlatego tez zdecydowałam się na przyspieszenie terminu wizyty. Zobaczymy co dzisiaj powie ginekolog.
Może ból nie jest związany z cyklem. Plecy mogą boleć nie tylko z powodu miesiączki czy ciąży.
 
reklama
Może ból nie jest związany z cyklem. Plecy mogą boleć nie tylko z powodu miesiączki czy ciąży.
Zgadza się, ale nigdzie mnie nie przewiało, nic tez nie dźwigałam, nigdy też nie bolały mnie plecy aż tak długo i aż tak intensywnie, dlatego to tez mnie zastanawia. Na szczęście dzisiaj idę prywatnie do lekarza i wszystko stanie się jasne. Na wszelki wypadek umówiłam się tez do najlepszej poradni ginekologicznej w moim mieście (nie jest tania ale na zdrowiu oszczędzać nie można) również prywatnie, ale wykonuje wszystkie badania włącznie z cytologia. Mam wiec nadzieje, ze te dwie wizyty wszystkie niejasności wyjaśnia. Słyszałam o takich przypadkach, ze dziewczynom pozytywne bety i testy wychodziły nawet w 45 dc. Na razie jednak się nie nastawiam, okaże się po badaniach.
 
Zgadza się, ale nigdzie mnie nie przewiało, nic tez nie dźwigałam, nigdy też nie bolały mnie plecy aż tak długo i aż tak intensywnie, dlatego to tez mnie zastanawia. Na szczęście dzisiaj idę prywatnie do lekarza i wszystko stanie się jasne. Na wszelki wypadek umówiłam się tez do najlepszej poradni ginekologicznej w moim mieście (nie jest tania ale na zdrowiu oszczędzać nie można) również prywatnie, ale wykonuje wszystkie badania włącznie z cytologia. Mam wiec nadzieje, ze te dwie wizyty wszystkie niejasności wyjaśnia. Słyszałam o takich przypadkach, ze dziewczynom pozytywne bety i testy wychodziły nawet w 45 dc. Na razie jednak się nie nastawiam, okaże się po badaniach.
Mogą i w 60 DC wychodzić jak miałaś w 45dc owulację. Testy i beta są wiarygodne 14 dni po owulacji
 
Mnie nie bolały nigdy przed, dodatkowo nie mam żadnych objawów, które wskazywałyby nadchodząca @. Poza tym nawet jeżeli to mnie plecy bolą już ponad tydzień, dlatego tez zdecydowałam się na przyspieszenie terminu wizyty. Zobaczymy co dzisiaj powie ginekolog.
to daj znać co i jak moze akurat ;)
 
Dam znać na pewno, natomiast dziewczyny wykluczyły ciąże, wiec pewnie będę mogła tylko potwierdzić ich słowa. Wizytę mam wieczorem zobaczymy
 
Ja miałam kiedyś tak, że okres spóźnial mi się 10dni, piersi miałam bardzo wrażliwe na dotyk, podbrzusze bolało ogólnie większość objawów, które miałam pasowały to ciąży. Test wychodził jednak negatywny, w końcu pojawiła się miesiączka, a wyniki badań u lekarza pokazały, że miałam za wysoką prolaktyne i jeszcze jakieś hormony mi się posypały ale już nie pamiętam jakie. Także polecam wizytę u lekarza i wtedy się wszystko wyjaśni.
 
Dziewczyny jestem po wizycie i teraz sama już nie wiem co myśleć. Pani ginekolog dokładnie mnie przebadała i widać było jakby ciemna plamkę, dowiedziałam się, ze może to być wczesna ciąża, mam w piątek zrobić ponownie betę, zobaczyć jaki będzie wynik a następna wizytę mam za tydzień. Na następna wizytę pójdę już do innej Pani ginekolog, która dysponuje nowocześniejszym sprzętem i wtedy może już więcej będzie widać. Dziewczyny poradzicie coś bo ja już nie wiem co myśleć, zaczynam wariować.
 
reklama
Do góry