reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miałam spróbować dzisiaj wieczorem tego O+12 ale po zrobieniu testu mi się odechciało ;) Kreska testowa jest jeszcze ciemniejsza od kontrolnej. Ból ten okropny minął , plamienia wszelkie ustały ale teraz to już sama sobie nie wierzę ;)
 
reklama
W poniedziałek w 11dc.
Też tak sobie wymyśliłam, że poczekam aż śluz się zupełnie zmieni i spróbujemy bo teraz sobie przeszukałam jeszcze raz Nasz wątek i bardzo często (jak nie częściej od odsunięcia) dziewczynki wychodziły po pozytywnym teście owu parom , które starały się o chłopaka ;)
Męża tylko namówiłam na osłabienie nasienia haha bo abstynencji 7 dniowej przecież nie zachowaliśmy .
Denerwuje mnie tylko ten zwariowany cykl, nigdy wcześniej takie cuda się nie działy :crazy:

Elenaa a u Ciebie ta tempka to nie będzie zagnieżdzenie?
 
Aaa no i u mnie wczoraj też był pozytywny na 100% bo kreski były identycznie ciemne, dzisiaj testowa ciemniejsza.
Myślisz, żeby dzisiaj wieczorem zrobić jeszcze jeden? Bo zostały mi 2 ostatnie.
 
Teraz mi się przypomniały słowa mojej Ginki . Kiedy powiedziałam Jej, że będziemy chyba (bo nadal nie jestem przekonana jak bardzo chcę córki :p ) starać się o córkę to zaleciła boboseksy właśnie w ostatnim dniu płodnym czyli po owulacji. Ale pomyślałam, że coś się Jej pomieszało i nie ciągnęłam tematu a może Jej właśnie o to O+12 chodziło.
Dobra, postanowione - robimy poprawiny haha
 
Kochana a masz jakieś zalecenia do clo? Ja miałam przepisana lamette bo lewy jajnik nie pracuje wogole ale nie wybrałam jej bo boje się strasznie wad płodu... I właśnie wyczytałam że po clo może być podobnie...
Ja biorę bo mi tez lewy jajnik nie pracuje, ale nawet na CLO nie ruszył wiec chyba nie ma na niego siły. Mam tez PCOS i długie cykle z owulacja raz w 11 dniu a raz w 23 dniu - ciężko trafić. Po clo rodzi się tyle samo dzieci z wadami co w populacji ogólnej, czytałam badania :) wiec luzik. Były gdybania o zwiększone ryzyko zespołu downa ale to rzekomo obalono. Ja i tak na wszelki wypadek chce zrobić test DNA z krwi matki żeby wykluczyć wady dziecka - szczerze mówiąc, gdyby to było pierwsze dziecko to bym urodziła jakie jest ale przy dwójce synów których praktycznie sama wychowuje to nie dam rady. Żyje za granica bez wsparcia kogokolwiek z rodziny. Nawet na poród jechałam sama do szpitala i wracałam po tez sama. Nie miał mi kto wody podać po operacji. Tak to u mnie wyglada... wiec testy DNA u mnie na bank będą. Ale liczę ze mimo tego dzidzia będzie zdrowa :) ale ten cykl niestety stracony. Na CLO ciężej zajść bo nie ma śluzu, wiec zakazane są odstępy więcej niż 1 dniowe a nawet przy 1 dzień przed owu nam się nie udało. Może replens wybił plemniki... ale jeszcze jeden raz tak sprobujemy a potem będę odstawiać replens i bez dnia odstępu. Szkoda ze teraz nie wyszło.
 
reklama
Do góry