reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dwa+Trzy

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Elenaa a dlaczego proponujesz odstawic po owulacji?
Z testami jest roznie , ja raz mialam rano bladziocha a wieczorem juz pozytyw bez wątpliwości a w tym cyklu stopniowo mi sie zabarwiala :)
U Ciebie też może być już wieczorem pozytywny albo za 2 dni ;)

reklama

Elenaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Bo wszędzie pisze że sok z żurawiny w ciąży skonsultowac z lekarzem.

No u mnie jakoś wyjątkowo wcześnie takie ciemne kreski bo juz od wczoraj czyli 11 dc. Zreguly mialam dopeiro w 14 dc pozytywne a wczensiej takie bladziochy.

Dwa+Trzy

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Nigdy na to nie zwracałam uwagi Muszę zapytać Ginkę na wizycie. Dobrze, ze to juz za tydzien ;)
Z tymi testami to tak wlasnie jest różnie ;) Ale u mnie póki co pokrywają się z intuicją i aplikacją :)

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny!
Obserwowałam ten watek juz dość długo ale teraz zdecydowałam się dołączyć. Zaczęliśmy starania o wymarzona córkę ;) mam już dwóch cudnych chłopców - 6 i 4 lata. ucelowani jeden w sama owulacje a drugi dzień przed. Wcześniej byłam w ciąży z córka ze starań 3 dni przed Owu ale niestety poroniłam... wszystkie ciąże ze złotego strzału z duża abstynencja. kiedy zaszłam w pierwsza ciąże pracowałam jako modelka wiec dieta była bardzo rygorystyczna - jak najbardziej dziewczynkowa. Bez śniadań, mało kalorii, dużo coli dietetycznej. Przy drugim synku ważyłam 4 kilo więcej niż w pierwszej ale dieta bez zmian a mimo to chłopczyk. W tym cyklu biorę Clomid 5-9 dni cyklu, suplementy z żurawiny i kwas foliowy a mąż lukrecję. Przytulanka od 9 dnia cyklu codziennie tak do 2 dni przed owu celujemy. Używam tez Replens na obniżenie pH pochwy bo tego nigdy nie robiłam a może mieć znaczenie. Wiem ze metoda na króliczki wg niektórych jest bardziej na chłopca, ale chce osłabić plemniki o zrobić wszystko odwrotnie niż w poprzednich staraniach :) u nas niestety abstynencja nie działa różowo.
Pozdrawiam wszystkie staraczki i jadę na monitoring owulacji, może mi się poszczęści i będę miała dwa jajeczka - bo bardzo bym chciała bliźniaki

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny!
Obserwowałam ten watek juz dość długo ale teraz zdecydowałam się dołączyć. Zaczęliśmy starania o wymarzona córkę ;) mam już dwóch cudnych chłopców - 6 i 4 lata. ucelowani jeden w sama owulacje a drugi dzień przed. Wcześniej byłam w ciąży z córka ze starań 3 dni przed Owu ale niestety poroniłam... wszystkie ciąże ze złotego strzału z duża abstynencja. kiedy zaszłam w pierwsza ciąże pracowałam jako modelka wiec dieta była bardzo rygorystyczna - jak najbardziej dziewczynkowa. Bez śniadań, mało kalorii, dużo coli dietetycznej. Przy drugim synku ważyłam 4 kilo więcej niż w pierwszej ale dieta bez zmian a mimo to chłopczyk. W tym cyklu biorę Clomid 5-9 dni cyklu, suplementy z żurawiny i kwas foliowy a mąż lukrecję. Przytulanka od 9 dnia cyklu codziennie tak do 2 dni przed owu celujemy. Używam tez Replens na obniżenie pH pochwy bo tego nigdy nie robiłam a może mieć znaczenie. Wiem ze metoda na króliczki wg niektórych jest bardziej na chłopca, ale chce osłabić plemniki o zrobić wszystko odwrotnie niż w poprzednich staraniach :) u nas niestety abstynencja nie działa różowo.
Pozdrawiam wszystkie staraczki i jadę na monitoring owulacji, może mi się poszczęści i będę miała dwa jajeczka - bo bardzo bym chciała bliźniaki

milla1982

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny!
Witaj :) też mam dwóch synów i chciałabym trzeciego maluszka,może być trzeci synuś:)

Rozwiązania
0
Powiedz mi kochana Clomid musisz brać jakoś specjalnie że skierowania lekarza?
W sumie to nie muszę, ale lekarz nam dał, żeby łatwiej było ucelować kiedy działać - mam PCOS i owulacje w dziwnych dniach cyklu. Czasami cykle są bezowulacyjne, czasem po prostu długie... a przy clomidzie i monitoringu wszystko idzie gladko. Plus oczywiście to ze Clomid działa dziewczynkowo niby wiec gin dał nam na próbę :D Miałam dwa pecherzyki 20 mm i 17 mm i od razu dostałam zastrzyk z hCG - owulacja za 36 godzin, ale gin obstawia, ze pęknie tylko jeden pęcherzyk :( w ogóle podczas tej stymulacji zareagował tylko jeden - prawy jajnik. Na lewym nic nie urosło :( trochę jestem rozczarowana, ale i tak w pierwszym cyklu z CLO ponoć ciężko zajść. Większość potrzebuje 3 cykli. Zobaczymy :) my jeszcze dziś przed snem zadzialalismy wiec będzie doba przed owulacja. A noz się uda.
Mam super ginekologa a to już połowa sukcesu :)

Megi_Meg

Rozwiązania
0
@princess_88 witaj i życzę różowego powodzenia :) coś chyba jest w tej Waszej diecie bo znam 2 modelki, które również mają synów.

A tak z innej beczki, kiedyś pisałam, że przyjaciółka jest w ciąży. Co prawda ciąży nie planowała, kusiła los :) bardzo chciała synka. Miałam jeden strzał 4 dni przed owulacją i to zaowocowało córeczką.

reklama

Sabrina32

Rozwiązania
0
Ja też mam 2 synów i marzę o córce rozpracowuje temat na maxa wglebiam się we wszystko ale zaczynam głupiec... Na chłopca.nie mozna potasu i sodu za to każą jeść jogurty i nabiał w którym jest tona potasu. Zakwaszać się żurawiną jednoczenie unikać jak ognia witaminy c bo działa zasadowo a w żurawinie tona witaminy c... Każą jeść białe mięso a tak naprawdę czerwone tylko zakwasza. Piszą że picie kawy wpływa poczeciu chłopców (i fakt piłam 3 dziennie) a tu każdy każe pić kawę na dziewczynki bo zakwaszają.....ok zakwaszają ale podnoszą.cisnienie a to sprzyja chłopca Głowa już mi pęka i wszystko jeden drugiemu zaprzecza... Chyba mam dość...

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry