reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Po usg i jest wporządku.. dzidziuś śliczny.. Taka kuleczka :blink:
Niestety zdjęć nie dostałam, bo idą do gab lekarza , mam nadzieje ,ze je dostanę , w pt mam wizyte
Sama wizyta okropna, lekarz beznadziejny stary buc:growl:ja naprawdę nie rozumiem jak można takim być..Niestety chodzę na NFZ i to jest porażka

Nie wiem czy samopoczucie faktycznie jest wyznacznikiem płci dziecka..zobaczymy. Już niedługo się dowiemy:tak:
Tak na wieczór też mam ból żoladka i okropne..bekanie:baffled:taki super objaw ciążowy..
Również mam dużo snów, i często koszmarnych
Twój był naprawdę niezły :-) :) może oglądałaś jakiś film..
A na grupę napewno możesz dołączyć, wejdź na ten wątek otwarty i napisz do jednej z dziewczyn Tina lub Cafe To cie dopiszą
Super :) Oby tak dalej :) Czekamy na foto po następnej wizycie ;)

To dobrze ze dzidziuś ok :-) szkoda ze taki lekarz... ja chodze do kobiety ginekolog. Chyba najbardziej swobodnie sie czuje wtedy.
Co do obajajow to niby tak się mówi ze ciaze z dziewczynkami gorzej się przechodzi, ale w sumie chyba nie ma reguły bo dzis sie dowiedziałam ze koleżanka ma mieć niby 3ciego synka, a dwie pierwsze ciążę super się czula, a teraz katastrofa. Napisalam jej ze póki nie zobacze to nie uwierze :p ale nie dostala zadnego zdjecia. Zobaczymy na kolejnym usg ;-) ;)
To ja sobie nie wyobrażam ciąży z córką ;) Przy pierwszej do 4 miesiąca czułam się dokładnie jak Sylwunia , wymioty nie ustępowały i były do tego stopnia uciążliwe, że wylądowałam na IP ..
A w drugiej nie miałam siły na nic i serce szwankowało.
I mi zawsze mówili, że z chłopcami gorzej bo męczyć się trzeba z obcymi hormonami ;) A dziewczynka niby tylko urodę zabiera. Moi Synowie dosyć mi jej zabrali hahahaha
 
reklama
@Dwa+Trzy - u mnie ciąża z córką była rewelacyjna, gdyby nie pod koniec ciąży brzuch, to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Słyszałam „mity” że właśnie ciąże z synami są zawsze gorsze, ze względu na inne hormony i organizm kobiety musi być wzmocnimy żeby nosić pod sercem syna, ale ile w tym prawdy, to chyba nikt nie wie.

@cytrusowa85 - ciężka sprawa z tym co napisałaś. U mnie jest 4 dzień płodnego śluzu, 4 dzień jadę na przeciwbólowych, bo prawy jajnik daje w kość, a testy owulwcyjne ciągle negatywne, apka pokazuje, że owulacja będzie za 3 dni, od 2 dni temperaturę mam podwyższoną. Nie wiem co te moje jajniki robią, nie dam rady podskoczyć na monitoring, ale pewnie jedno z drugim i trzecim się nie pokrywa. Gdybym nie była w temacie, to „siałabym” propagandę, że właśnie jestem po owulacji i syna robiłam w owulacje, a ona jest jeszcze kilka dni przede mną.
 
To chyba nie ma wpływu bo moje różniły się od siebie wszystkim tylko nie płcią ;)
W drugiej też miałam mięsowstręt ;) Teraz z resztą też mam a w ciąży nie jestem :)
 
A ja w ciąży z chłopcami czułam się wręcz idealnie. I mogłabym chodzić w tej ciąży cały czas.
Za to z małą to była katastrofa! O co mego poczatku czułam się okropnie.
 
@Dwa+Trzy - u mnie ciąża z córką była rewelacyjna, gdyby nie pod koniec ciąży brzuch, to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Słyszałam „mity” że właśnie ciąże z synami są zawsze gorsze, ze względu na inne hormony i organizm kobiety musi być wzmocnimy żeby nosić pod sercem syna, ale ile w tym prawdy, to chyba nikt nie wie.

@cytrusowa85 - ciężka sprawa z tym co napisałaś. U mnie jest 4 dzień płodnego śluzu, 4 dzień jadę na przeciwbólowych, bo prawy jajnik daje w kość, a testy owulwcyjne ciągle negatywne, apka pokazuje, że owulacja będzie za 3 dni, od 2 dni temperaturę mam podwyższoną. Nie wiem co te moje jajniki robią, nie dam rady podskoczyć na monitoring, ale pewnie jedno z drugim i trzecim się nie pokrywa. Gdybym nie była w temacie, to „siałabym” propagandę, że właśnie jestem po owulacji i syna robiłam w owulacje, a ona jest jeszcze kilka dni przede mną.
Dwie ciąże z synami i dwie rewelacyjne. Czułam się super. I podobnie jak u Ciebie gdyby nie brzuch to nie wiedziałabym ze w ciazy jestem.
Dlatego tez myślałam ze przy trzeciej ciąży będzie tak samo a tu 4 już stracone :(
 
reklama
Do góry