reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja też ekspertem nie jestem, wiem tylko, że u koleżanki był podobny nub na tym etapie i też były 2 kreseczki, obecnie koleżanka jest w 25 tyg i będzie na 100% dziewczynka. U chłopców ten nub wydaje mi się bardziej charakterystyczny i widoczny na tym etapie.

Nikodem bardzo ładne imie, też brałam to imie pod uwagę ;)
 
@Elenaa też nie jestem żadnym ekspertem ale z tych fot to raczej o Nikodemie zapomnij ;)
Super, że dzieciątko zdrowe :) A jeśli o pokój chodzi to między moimi chłopakami 6 lat różnicy a siebie na krok nie odpuszczają i co z tego, że starszy dostał swój kącik skoro i tak u Młodszego calutkie dnie spędzają ;)

@cytrusowa85 nie załamuj mnie.. Ginka mówiła o 25% ;)

Ja to jestem ciekawa co u Szczypiorkowej :) @martoosia04 masz kontakt z dziewczynami, które tu walczyły w zeszłym roku? :) Albo Ty @Elenaa ?
 
reklama
Haha dobra jestem. Juz chyba imie wybralam, jak okaże się chłopczyk to będzie Nikodem :D to jedyne imie które mi się w jakims stopniu podoba i mi się przypomniało że córka miala byc Nikosiem i w sumie przez te 3 lata wciąż mi sie podoba i pasuje do imion dzieci i nazwiska;-) ;) i fajnie, oby tylko zdrowe bylo. To chłopakom bede jedne urodziny urządzac, bo syn z maja, a teraz termin na początek czerwca. A córce oddzielne w marcu :D
Spoko imię a jak dziewczynka? Kciuki za 3 tyg niech się wyjasnj
 
Do góry