reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Miło,że ktoś o mnie pamięta😊
Podczytuje Was czasami i zazdroszczę wszystkim które mają bądz będą mieć córeczki.Poprostu szczęściary z Was.U mnie 31+4tc.Nadal trudno przyjąć mi do wiadomości że nigdy nie będę mamą dziewczynki.Najgorsi są ludzie wokół.Nienawidzę pytań typu ..."i co wreszcie córeczka", lub teraz to już musi być córeczka. Nie mam nawet wybranego imienia dla małego.Jest ciężko.Nie tak miało być.Ale trudno,teraz tylko żeby szczęśliwie donosić i urodzić zdrowe dziecko.Życzę wszystkim powodzenia i szczęścia, bo w planowanie nie wierzę 😉
Pamiętam,pamiętam:) Bo Twój post zrobił na mnie duże wrażenie. Czułam się przecież podobnie,jak dowiedziałam się,że będzie drugi synek. Teraz podchodzę że spokojem. Mam nawet wybrane imię dla synka :) Czuje,że jak coś się uda,to na 100% znowu będzie syn. A marzenie? Kto z nas ich nie ma! Na czwarte na pewno się nie zdecyduje,więc wezmę od losu,co Bóg da,byleby zdrowe. Będzie dobrze Kochana,wspieram Cię całym sercem! Masz jakiś pomysł na imię?
 
Wg mnie nie ma chyba sposobu. U nas starania rozpoczęte w tym samym okresie i za pierwszym razem syn a teraz po kilku latach córka. Prawie ta sama data planowanego porodu 😊
Jedynie co pkrylo mi się to kalendarz chiński zarówno u syna jak i córki.
 
Fajnie, że masz imiona na jedną litere :D Mi się podoba jeszcze Jeremi ale powiedzmy z przyczyn wyższych musze odrzucić to imię :p

Mega nam wlasnie zależało by każde dziecko miało imię na te sama literę. My z mężem oboje na M. a dzieci w 99% na T. Tośka tylko jest urzędowo Antoniną, ale w domu jest Tosią wiec sie zgadza tak jakby [emoji23][emoji23]
 
Ehh dziewczyny... :(
Ale się porobiło. Pisałam, ze owu miała być w poniedziałek. Byłam we wtorek na monitoringu i jeszcze nie było ale pęcherzyk miał 21mm wiec niby miała być we wtorek. Nie było. Na kolejnym monitoringu w czwartek pęcherzyk miał już 27mm i nie zanosiło się by pękł wiec dostałam pregnyl żeby się nie zrobiła cysta. Liczyliśmy na owu w pon i wszystko idealnie wycelowalismy z czasem a tu się poprzesuwalo. Ginekolog stwierdził ze jak nie zajdę teraz to do kwietnia mam brać tabletki anty bo się hormony rozregulowały i ciężko będzie o ciąże. Za namowa męża zaszalelismy tuż po podaniu pregnylu. 12 h po przytulankach czułam dosłownie jak pęka ten pęcherzyk gigant... myślałam ze zejdę z bólu :( po pregnylu szansa na ciąże jest większa niż bez wiec jeżeli pęcherzyk zawierał dojrzałe jajo to będzie trzeci syn jak nic!! Ale różnie mówią, niektórzy uważają ze taki pęcherzyk nie uwalnia jaja zdolnego do zapłodnienia bo jest za duży i przejrzały. Zakwaszalam jak pan Bóg przykazał, suple braliśmy oboje tylko ten czas za blisko owulacji :( teraz bardzo żałuje ze się dałam ponieść... no ale jakieś minimalne szanse może są... eh! Co ja zrobiłam :(
 
Cześć, jestem tu nowa. Wg lekarza będę miała trzeciego synka na 90% . Marzyłam o córce i trzymam się tego 10% ... lekarz uznał że do chlopiec w 13w0d na usg genetycznym. Uznal ze wyrostek u dziewczynek jest bardziej w dół niż u mojego dziecka. Patrzył na usg2d ale od spodu/od dołu. Nie z bocznego przekroju. Nie mam zdjecia z przekroju 2d. Mam tylko to zdjecie 3d gdzie widac ten wyrostek. On nie patrzyl tu na ten wyrostek. Dopatruje sie na tym zdjeciu ze moze ten wyrostek idzie wzdluż chyba lub pod malym kątem. Czytałam ze u dziewczynek do 30' moze być kąt. Nóżki podkurczone lekko. Łudzę się... jak myślicie? Macie takie zdjecia 3d swoich dzieci?
 

Załączniki

  • Screenshot_20191129-165648.png
    Screenshot_20191129-165648.png
    429,7 KB · Wyświetleń: 74
reklama
U Nas też imiona na tą samą literę ;) Tylko jeśli trzeci będzie syn to zostanie bezimienny bo wyczerpaliśmy pomysły przy dwóch poprzednich ;)

@princess_88 spokojnie :) Nadrabiając forum zauważyłam, że sporo dziewczynek jest sprzed max. 24godz od owu, nawet @martoosia04 miała tylko dzień odstępu i my też planujemy 7 dni abstynwncji i jedne boboseksy w dniu pozytywnego testu albo jak wyłapię to chwilę przed PIKiem :)

Tyle, że na chwilę obecną to zaliczyłam kolejne plamienie (22dc) a wieczorem biorę ostatnią tabletkę duphastonu ehhhh
 
Do góry