reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ok dzięki akuku
A co do diety to powiem szczerze że nie wierzyłam w to jak nie karmiłam ale jak miałam chłopców to sie jednak okazało ze to co jem momentalnie sie na nich odbijało [emoji5]️
 
reklama
Macie racje co do karmienia piersia, ja z Ala wykluczylam niby to co moze powodowac kolki a zupelnie niepotrzebnie bo ona od smazonego czy niby wzdymajacych nie miala kolek a od mleka krowiego miala ze nawet raz na jakis czas budyniu zjesc nie moglam, ale minelo 3 miesiace i jej minelo z Maja bylo tak samo, moglam bigos zjesc a platkow z mlekiem nie ;) milego wieczoru :)
 
Dawno nie pisałam... Czasem Was czytam,ale przy mojej dwujeczce czasu brak :)

Co do kp- my karmimy się wciąż piersią i w sumie w większości piersią. Od początku nie uważałam z dietą. Wiadomo,ze jak młode ma alergię to będą objawy,ale gdy jej nie ma to można jeść wszystko :) pierwsze trzy miesiące kp to krew,pot i łzy ;) później jest super!

Matik- trzymam kciuki! Niedługo poznasz swoją królewne :*
 

Załączniki

  • 1428385756332.jpg
    1428385756332.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 45
  • 1428385785616.jpg
    1428385785616.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 41
  • 1428385799283.jpg
    1428385799283.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 41
Coraz lepiej ;) początki były bardzo trudne,ale już jest coraz lepiej. Starszy jest mocno temperamentny,a młodszy to oaza spokoju. Równowaga jest zachowana ;) zabawa się zacznie jak Antek zrobi się mobilny ;)
 
gorgusia To dobrze ze rownowaga została zachowana :laugh2: bo jak tak obserwuje dzieciaki znajomych to też się taki schemat powtarza- że jedno ma charakterek, a drugiego dziecka jakby w domu nie było, co daje mi nadzieje ze moje drugie dziecko będzie ANIOŁEM :-D
 
Airfix równowaga musi być :)

Gorgusia fajne chłopaki. Jak zaczną się razem bawić, to będzie wesoło.

Ja się w takim razie boję, bo moja córka jest ogólnie grzeczna i spokojna :D To drugie będzie jak tornado..

Iweet gratuluję :) Już niedługo sukieneczki będziesz kupować.
 
reklama
Dziewczyny powiedźcie mi jak mam zmierzyć ph po staraniach? :-(
Bo przed to mierze że tak powiem wprost nabieram na palec i nakładam na pasek :-), ale jak to zrobic po? skoro całe nasienie jest w środku :szok:
 
Do góry