reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

1467120439-1d1mld.jpeg
taki mi ten test wyszedl.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka Właśnie pije ciągle sok z malin z cytryną i miodem. Dostałam dzis tabl na gardło jeszcze. Hmm co do testu..W ciąży ponoć wychodzi czasem mega pozytyw, tylko kreski obie muszą być takie same albo ciemniejsza ta testowa. Twój jest ciemny ale nie calkiem pozytywny według mnie,takie czasem cały cykl miałam...Jedynie test ciążowy prawdę Ci powie i za to trzymam kciuki &&&&
 
Nie wierzę w te wszytskie metody planowania płci dziecka. Taką twoje dziecko będzie miało płeć jaka była mu pisana. Nie ukrywam, że od zawsze chciałam mieć dziewczynke żebym mogła czesać jej włosy i ubierać w śliczne ciuszki, jednak urodził mi się chłopczyk. Kocham go najmocniej na świecie i nie zamieniłabym na nikogo innego. A tak jeszcze na temat to mogę ci poradzić jedynie sprawdzenie jakiej płci będzie dziecko tutaj www.darmowetesty.com/chlopiec-czy-dziewczynka :D
 
airfix pewnie ze tak ja sie nie nakrecam.tymbardziej ze dzis dostalm telefon z przychodni ze cytologia nie do konca ok i mam przyjsc po recepty na.globulki jutro takze i tak musze test zrobic zeby wiedziec czy brac te globulki czy nie...jakis stan zapalny wyszedl.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka coś Ci wróże 2 kreski :-) widze że dużo kobiet się zmaga z tymi stanami zapalnymi... a kiedy robiłaś cytologie? w którym dc?
 
Maziajka to dopiero teraz wynik? czy w przychodni się przypomniało ?
Airfix a czym leczyłaś infekcje?

Ja to po tej mojej nawracającej praktycznie bezjobjawowej to ciągle się boje, że coś wróci i nawet nie będę wiedzieć że ją mam. No ale tyle co kwasu mlekowego wybrałam, to chyba nie ma prawa nic się doczepić :p
 
reklama
Elenaa Ja chyba brałam wszystko co możliwe i iladian i lactovaginal...potem clotrimazolum A w końcu poprawa po macmirror...to w ciąży też zapisują.
 
Do góry