reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

u mnie było odwrotnie.przewaznie zawsze czułam lewy jajnik.z oba synami buzowal lewy jajnik.teraz było odwrotnie
.owu się opoznila i był prawy.


Dziewczyny ja natomiast słyszałam że ból prawego jajnika wcale nie świadczy że z niego była owulacja że może boleć prawa strona a owulacja może być z lewego czy odwrotnie napewno monitoring może pokazać nam z którego jajnika będzie była owulacja
 
reklama
Ja myślę ze cięzko stwierdzić co tak naprawdę ma wpływ, mnie zawsze interesowało jaki w tym wszystkim ma wpływ mężczyzna. Co jak co ale u nas pierwszy jest syn i nie powiem chyba wtedy jakoś tak zaraz po ślubie seks może był bardziej namiętny, przy córce mogę powiedzieć ze jednak moze i odmiennie, mój mąż to wogole bardzo lubi piwo np. Myślę ze warto próbować to całe planowanie ale bez napinania się jednak, jeszcze trochę moze kwestia szczęścia czasami ...


Dziewczyny przepraszam chcialam pokasować a wstawiłam kilka razy to same foto
 
Ja myślę ze cięzko stwierdzić co tak naprawdę ma wpływ, mnie zawsze interesowało jaki w tym wszystkim ma wpływ mężczyzna. Co jak co ale u nas pierwszy jest syn i nie powiem chyba wtedy jakoś tak zaraz po ślubie seks może był bardziej namiętny, przy córce mogę powiedzieć ze jednak moze i odmiennie, mój mąż to wogole bardzo lubi piwo np. Myślę ze warto próbować to całe planowanie ale bez napinania się jednak, jeszcze trochę moze kwestia szczęścia czasami ...


Dziewczyny przepraszam chcialam pokasować a wstawiłam kilka razy to same foto

Dobre mój m zawsze powtarzał że z prawdziwej miłości rodzą się tylko synowie czyli skończyła się namiętność:( i mam córeczkę hi hi;)
 
@Miciur-ka napaliłam sie nie na sam test, tylko czytając te teorie na planowanie płci [emoji2][emoji14]
Jak przeczytałam, ze gwarancji nie dają, to stwierdziłam, ze Zenek spod sklepu może mi to samo powiedzieć.
Ale pare spraw mnie ruszyło do pomyślenia i poszukania w necie [emoji6] i tchnęło optymizmem...

Ja miałam z lewego i mam Emila, z ramziego tez miała buc dziewczyna i nie ma [emoji23]

To mój mnie BARDZO kocha [emoji23][emoji23][emoji23][emoji6]
Ja już nawet listonosza wypytałam jak tam sprawy, ale nie uwierzycie tez ma synów [emoji6][emoji55][emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Miciur-ka napaliłam sie nie na sam test, tylko czytając te teorie na planowanie płci [emoji2][emoji14]
Jak przeczytałam, ze gwarancji nie dają, to stwierdziłam, ze Zenek spod sklepu może mi to samo powiedzieć.
Ale pare spraw mnie ruszyło do pomyślenia i poszukania w necie [emoji6] i tchnęło optymizmem...

Ja miałam z lewego i mam Emila, z ramziego tez miała buc dziewczyna i nie ma [emoji23]

To mój mnie BARDZO kocha [emoji23][emoji23][emoji23][emoji6]
Ja już nawet listonosza wypytałam jak tam sprawy, ale nie uwierzycie tez ma synów [emoji6][emoji55][emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


LELEETH dobre mój listonosz młody ale łysy co świadczy o dużym testosteronie więc odpada uzyczylabym Ci chłopa ale jak to mówią jeden pierwiosnek wiosny nie czyni ale trzymam kciuki za Twojego i wierzę że już mu trochę zbrzydłaś i już Cię tak mocno nie kocha hi hi:)
 
Ostatnia edycja:
Leeleth, dobre z tym listonoszem, hehe.
Ja miałam/ może będę miała ovu z lewego jajnika. Wczoraj były przytulanka, zobaczymy za 10-12 dni na teście ;) pomimo tego ze przedwczoraj byłam na monitoringu to cały czas nie wiem czy owulacja była. Szyjka wydaje mi się ze jest jeszcze miękka i nisko. Jakby co mam nadzieje plemniki poczekają ;)
Monia, czekamy na wieści! [emoji110]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Gosica okres mi się konczy więc staranka niedlugo, a testing kolo 22 listopada, bo 22 października dostałam okres. Ja zatestuje jak mi się spozni nie tak ze 11 dni po owu, temperature mierze zeby mniej wiecej widziec kiedy owu byla ale nigdy na 100% nie wiadomo kiedy owu byla. A ze ja tak szybko w ciaze nie zachodze bo o pierwszego syna staralismy sie chyba z 7miesiecy wiec jestem zniechecona do testowania szybkiego haha
 
Do góry