reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Leeleeth mocno wierze ze pojawia się w końcu te 2 kreseczki ✊✊✊
Za wszystkie mocne ✊✊✊ niech sypią się pozytywy ;)
Dziewczyny a jakich testów owu używacie?
Które polecacie?
 
@Marzycielka86 a co w ogóle u Ciebie, jak sytuacja?

Też się przyłączam do pytania o testy owu, bo w przyszłym cyklu zamierzam już ich użyć. Jednak na samych obserwajach to można sie przejechać mimo że naprawde dobrze znam swój organizm. Kiedyś miałam te tanie z allegro ale one nie były zbyt dobre. Cienkie takie ledwo tą kreske widać.

Ja dzis bez testu. Nie miałam nastroju, jakies porąbane sny miałam i wstałam zakręcona. Czekam na @ jakoś czuję że przyjdzie, jutro bądz pojutrze.

@mamolinka90 który masz DPO?
 
BB Anna u mnie stara bieda :)
Czekam na owu i jeżeli nie uda nam się w tym cyklu to robimy przerwę i zaczniemy od nowa dopiero po nowym roku.
Nie wiem ale u mnie chyba z psychika jest coś nie tak i dlatego nam tak długo schodzi, tak samo było przy 1 synku tez już chciałam być w ciąży i ciągle nic, dopiero jak odpuscilam zaczęłam robić badania to sie udało. I choć wypieram z siebie ze wszystkich sił to pragnienie córki żeby psychika już tak nie wplywala na starania to ciągle mamy na przekór.
A u was który cs?
 
reklama
U nas 1 CS po przerwie.
Ja też świrowałam przy staraniach o pierwsze dziecko. Do tego milion mysli że może ktoś z nas jest bezpłodny. Inne dziewczyny zachodziły za 1 lub 2 razem a ja najpierw walczyłam z tarczyca a jak unormowałam wyniki to i tak z 5 cykli zeszło. Łącznie 7 cykli. Jak juz zaczęło mi być wszystko jedno, wiosna przyszła ...to zaszłam.
 
Do góry