reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Marzycielka86 a co w ogóle u Ciebie, jak sytuacja?

Też się przyłączam do pytania o testy owu, bo w przyszłym cyklu zamierzam już ich użyć. Jednak na samych obserwajach to można sie przejechać mimo że naprawde dobrze znam swój organizm. Kiedyś miałam te tanie z allegro ale one nie były zbyt dobre. Cienkie takie ledwo tą kreske widać.

Ja dzis bez testu. Nie miałam nastroju, jakies porąbane sny miałam i wstałam zakręcona. Czekam na @ jakoś czuję że przyjdzie, jutro bądz pojutrze.

@mamolinka90 który masz DPO?

10 dpo .... robilam test , ktory niby ma wykrywac hcg juz na 6 dni przed @.... i dupa... chociaz z obiema corkami, w tym dniu to normalne testy wychodzily pozytywne....
 
reklama
Dziewczyny wróciłam od ginekologa i dzisiaj mam owu powiedziała że aby mieć dziewczynkę nie jutro a pojutrze należy robić. Któraś weryfikowala to. Dodam że chodzi o ciałko żółte czy coś takiego
 
Dziewczyny wróciłam od ginekologa i dzisiaj mam owu powiedziała że aby mieć dziewczynkę nie jutro a pojutrze należy robić. Któraś weryfikowala to. Dodam że chodzi o ciałko żółte czy coś takiego
Prawda jest taka że po jutrze może być po futrze.... Jeśli naprawdę masz dziś owu bo komórka jajowa żyje od 12 do 24 h i z wiekiem kobiety coraz krócej żyje a już ile jest zdolna do zapłodnienia to kwestia indywidualna może być 6 h a może 12 h od uwolnienia także kwestia indywidualna.
Ja już torbę do szpitala spakowalam[emoji123][emoji64]jeszcze tylko rzeczy z listy do spakowania w ostatniej chwili i wsio [emoji4]
 
Zgadzam sie z Kruszynką.
Komorka jajowa jest zdolna do zaplodnienia do 24 h po uwolnieniu a czasem i krócej. a do tego dochodzi jeszcze czas dojrzewania plemnikow w drogach rodnych kobiety tzw. Kapacytacja
Nawet metoda O+12 jest tudno zaciazyc co tylko jest pare godz po owu a co dopiero 48 h po owu...
 
Ona właśnie mówiła że owulacja i dzień później jest najlepiej zajść ale to wtedy chłopak ten dzień pojutrze ma być dobry w kierunku zrobienia dziewczynki bo podobno stan jajników itd. W tym okresie wygląda Tak jak 4 dni przed owu. Szansę są małe ale duze na dziewczynkę. Robiliśmy 3 dni przed owu szansę są małe ale wiem że u mnie strzały w owulacje to moich 2 synów:) A wy jak robicie dziewczynki w sensie w które dni w stosunku do owu?
 
Ona właśnie mówiła że owulacja i dzień później jest najlepiej zajść ale to wtedy chłopak ten dzień pojutrze ma być dobry w kierunku zrobienia dziewczynki bo podobno stan jajników itd. W tym okresie wygląda Tak jak 4 dni przed owu. Szansę są małe ale duze na dziewczynkę. Robiliśmy 3 dni przed owu szansę są małe ale wiem że u mnie strzały w owulacje to moich 2 synów:) A wy jak robicie dziewczynki w sensie w które dni w stosunku do owu?

Mi z [emoji173]️ przed owu nic nie wychodzi. Musze celować w owu. I tak teraz robiłam. [emoji173]️ były na dwa dni przed owu, dzien przed owu i dzien po owu. W sama owu niby [emoji173]️ nie było - choc przed zmiana of na nowa grafikę to pokazało mi, że wlasnie [emoji173]️ idealnie w owu trafione. Więc sama nie wiem kiedy ta owu u mnie była. ;) ja zdaje się w tym wypadku na nasze suple i księżyc. [emoji177] zobaczymy co wyjdzie.
 
reklama
Do góry