reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ale szybko wam sie udalo :o eh co ja bym dala zeby u mnie byla dziewczynka


Akurat to nam sie udalo ❤

Przyszły testy z Allegro - biel wizira. Niestety. Czekam na @.

Dopiero 10 dpo , nic straconego ! U mnir dopiero 12 wyszedl cien, a dzisiaj 13 dpo i tez zobacz jaka slabiutka kreska. Trzymam kciuki i mocno wierze, ze jednak nosisz fasolke pod sercem ❤❤❤
 
Akurat to nam sie udalo [emoji173]



Dopiero 10 dpo , nic straconego ! U mnir dopiero 12 wyszedl cien, a dzisiaj 13 dpo i tez zobacz jaka slabiutka kreska. Trzymam kciuki i mocno wierze, ze jednak nosisz fasolke pod sercem [emoji173][emoji173][emoji173]

Wierzyłam w to tylko przez chwilę rano, jak zobaczyłam podwyższona temp.
Potem coraz bardziej przestawałem w to wierzyć.
Ja się nawet nie czuję jak kobieta w ciąży. Nie mam przeczucia. Z drugim synem wiedziałam na 100%, że się udało. Testy były negatywne a ja wiedziałam. I miałam rację.
Teraz nic nie czuję.
 
Powiem Wam, że ja z jednej strony liczę, że się udało, a z drugiej wiem, że małe szanse i pewnie dupa blada. Mamolinka prościej zrobić chłopaka więc masz duze szansę pomimo przesunięcia.
 
Wierzyłam w to tylko przez chwilę rano, jak zobaczyłam podwyższona temp.
Potem coraz bardziej przestawałem w to wierzyć.
Ja się nawet nie czuję jak kobieta w ciąży. Nie mam przeczucia. Z drugim synem wiedziałam na 100%, że się udało. Testy były negatywne a ja wiedziałam. I miałam rację.
Teraz nic nie czuję.
A mi się wydaje, że mogło się udać. Z pierwszym synem też długo testy neg.a potem piękne kreski
 
Wierzyłam w to tylko przez chwilę rano, jak zobaczyłam podwyższona temp.
Potem coraz bardziej przestawałem w to wierzyć.
Ja się nawet nie czuję jak kobieta w ciąży. Nie mam przeczucia. Z drugim synem wiedziałam na 100%, że się udało. Testy były negatywne a ja wiedziałam. I miałam rację.
Teraz nic nie czuję.


Ej glowa do gory ! Do mnie nie dociera sie, caly czas wydawalo mi sie? Ze nie mam wyraznych symptomow, a tu prosze niespodzianka. W pierwszej ciazy to juz w ogole nic nie czulam...

Powiem Wam, że ja z jednej strony liczę, że się udało, a z drugiej wiem, że małe szanse i pewnie dupa blada. Mamolinka prościej zrobić chłopaka więc masz duze szansę pomimo przesunięcia.

Licze na to ❤ Mi z dziewczynkami latwo poszlo i odrazu wiedzialam, ze to beda "ONE" . Teraz tez sobie wmawiam , ze bedzie synus , mimo ze ❤ bylo wtorek-sroda a owu sobota...
 
reklama
Mamolinka gratulacje.
Ja z córkami nniebczulam nic że jestem w ciąży, w trzeciej która straciłam od razu wiedziałam i testy przed @ wychodziły, cycki urosły szybko.

Tylko jak na tego chłopaka upolować owu skoro 4 dni temu pokazywały paski skok lh a dziś dużo śluzu....
Boję się że jak się nastawie to nic nie wyjdzie a chciałabym w dwóch następnych cyklach zajsc, ehhh marzenie
 
Do góry