reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/
Może kupiłaś przeterminowany test, albo brałas leki na pęknięcie pecherzyka(pregnyl, ovitrelle) i stąd ten fałszywy test. Mnie nigdy nordtest nie oszukał,ale mojej znajomej wyszedł pozytywny test ale okazało się że był przeterminowany.
Przykro mi :-( :(
 
reklama
Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/
Boże :( to jest okropne... nie sądziłam ze to w ogóle możliwe. Mi zawsze jak wychodziła jakakolwiek kreska, mocna czy słaba to zawsze była ciąża :/ czasem biochemiczna ale była i beta tez zawsze z krwi ładna wychodziła. Przytulam Cię i pije winko za moje i twoje smutki :( może następny cykl będzie dla nas łaskawszy... trzymaj się!
 
Może kupiłaś przeterminowany test, albo brałas leki na pęknięcie pecherzyka(pregnyl, ovitrelle) i stąd ten fałszywy test. Mnie nigdy nordtest nie oszukał,ale mojej znajomej wyszedł pozytywny test ale okazało się że był przeterminowany.
Przykro mi :-( :(
Nic z tych rzeczy :/ ważny do 11/20, leków żadnych nie przyjmuje.
Ta kreska naprawdę jest ładniejsza od tych, którymi zaczynałam poprzednie obie ciąże i pokazała się po chwili, nie po 5min tylko może po 15 sekundach :/

A ten progesteron? Załamka totalna :/ w żadne normy się nie mieści ;( Może ten ból przedwczorajszy to był jego nagły spadek a nie implantacja :/
Na chwilę obecną mam serdecznie dość wszystkiego. Moja intuicja podpowiada mi zupełnie co innego :/ i śluz i szyjka i cała reszta :/ Tylko temperatura nie jest za wysoka.
Ehhhhhhhh
Patrzę nawet teraz na ten test i takie krechy to ja miałam 3 dni po terminie @ ostatnim razem :(
 
Po wyschnięciu nadal bardzo pozytywny :/
Nie mógł przecież o 7ej wykryć bety powyżej 5 jeśli o 11ej beta 0,200 ?
 

Załączniki

  • 20191107_135646(1).jpg
    20191107_135646(1).jpg
    404,7 KB · Wyświetleń: 72
Po wyschnięciu nadal bardzo pozytywny :/
Nie mógł przecież o 7ej wykryć bety powyżej 5 jeśli o 11ej beta 0,200 ?
No coś nie tak z tym testem :( dlatego ja robię tylko te o czułości 25 albo 50 i sytuacja jest zero jedynkowa. Póki co zapowiada się długa bitwa o baby #3. Kupiłam z tej okazji na iHerb wyciąg z liści oliwnych dla męża. Dziewczyny na zagranicznych forach które badają spermę męża pod mikroskopem, mówią ze po tym wzrasta kosmicznie ilość żeńskich plemników. Ja w te zakwaszania i odstęp średnio wierze wiec spróbujemy. Lukrecja plus liść oliwny i będzie córa ;) na forach występuje pod nazwa OLE Olive leaf extract i dużo dziewczyn ma dzięki temu córki. Takie info dla tych co wciąż są w grze. Dużo różu dla nas!
 
No coś nie tak z tym testem :( dlatego ja robię tylko te o czułości 25 albo 50 i sytuacja jest zero jedynkowa. Póki co zapowiada się długa bitwa o baby #3. Kupiłam z tej okazji na iHerb wyciąg z liści oliwnych dla męża. Dziewczyny na zagranicznych forach które badają spermę męża pod mikroskopem, mówią ze po tym wzrasta kosmicznie ilość żeńskich plemników. Ja w te zakwaszania i odstęp średnio wierze wiec spróbujemy. Lukrecja plus liść oliwny i będzie córa ;) na forach występuje pod nazwa OLE Olive leaf extract i dużo dziewczyn ma dzięki temu córki. Takie info dla tych co wciąż są w grze. Dużo różu dla nas!
Mojego już faszeruję od tego cyklu właśnie ;) Ubaw mamy niezły z tych mikstur.
A co tam.. Urodzę we wrześniu córę! Bo na grudzień mam konkretny plan działania , zgapimy od @martoosia04 ;)
 
reklama
Tak analizuję sobie i wymyśliłam pewnie własną teorię ale czy może być tak, że np. jeszcze wczoraj beta była w krwi i z krwi trafiła do moczu co test dopiero dzisiaj pokazał a w międzyczasie przez niski progesteron po prostu spadła i w krwi jej już nie ma?
Bo ja naprawdę nie wiem jak to wytłumaczyć.
Mąż jest debest. Jako, że po pracy spotykamy się znajomymi a mi bardzo źle samej się męczyć z dzisiejszą informacją zadzwoniłam do Niego. On stwierdził, że tym wynikom nie wierzy, za długo się znamy, żeby ON się mylił (może to nie ja będę w ciąży w takim razie hahaha) i mam iść do lekarza natychmiast i wziąć to samo co brałam przy chłopakach - czyli Duphaston i Luteinę. Zamiast mi pomóc to przetrawić to teraz ma focha bo nie chcę Uwaga! córki ratować.
Trzymajcie mnie hahahaha
 
Do góry