reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ale się obżarłam:) Zjadłam pączka z budyniem z lukrem i orzechami i kuleczki Nesquick z zimnym mlekiem:) Ale pychota:) Mniam:)
Teraz lece pozmywac, i włącze sobie tvn bo beda rozmowy w toku:) Ciekawe o czym dziś:D A wogóle to wzięło mnie na wyszywanie półkrzyżykiem:) Zobaczcie:) To dla mojego dzieciątka:) Potem ramka i gotowe:)
Honia za wcześnie na test. Trzymam kciuki za Ciebie. Czekaj do terminu @ najlepiej Kochana.
 
reklama
Ja od wczoraj chodzę taka podekscytowana bo wczoraj wieczorem moja przyjaciółka Gosia urodziła córeczkę Oliwkę :-) miała cc bo mała ważyła 4300! :tak: Obie czują się dobrze :-)
gratulacje dla przyjaciółki:-)
z tego wszystkiego to przeoczyłyście jakie cacko sobie dziś kupiła Kinia :-pale to nic!:-) hehehe:-D
ja chciałam napisac ale zapomniałam:zawstydzona/y:wdziankop seeeseeeseeeeksiiiiiiiiiiiiii:-)powalisz M jak cię w tym zobaczy:-)ps.super kapciuszki kupiłaś synkowi ciepluchne:-)
A wogóle to wzięło mnie na wyszywanie półkrzyżykiem:) Zobaczcie:) To dla mojego dzieciątka:) Potem ramka i gotowe:)
.
śliczności:-) talent masz:tak:



Acha zapomniałabym mam juz wyniki i są ogólnie ok:tak:co teraz spokojnie czekac na poniedziałek:-)
 
royanno moje gratulacje


13614.gif



 
ROYANNO-SERDECZNE GRATULACJE.
ZDROKA DLA MALEGO MUSZKIETERA.:-)

A JA BYŁAM DZIS NA WIZYCIE GINKA POWIEDZIAŁA ŻE JUZ WSZYSTKO OK.I PO 2 @ MOGE SIE STARAC.
Ale dała mi tylko na toksoplazmoze i nie wiem spodziewałam sie nawału badan.:confused:


 
Paula, Dzastina dziękuję Wam za te słowa ;-):happy2:

Kinga fajne ciepłe papucie Synkowi kupiłaś :tak: a ja juz się nie mogę doczekać jak Wy będziecie tak pisać i cieszyć się swoimi fasolkami :)

Czarodziejko no siada, masz rację :sorry: ja się nie smutam, tylko jakaś poddenerwowana jestem dzisiaj od rana - już M to rano zauwazył że wstałam chyba lewą nogą, to przez moje dzisiejsze samopoczucie. Ale wieczorkiem namówię Męża na jakiś relaksik i będzie dobrze! :happy2:

Anufifi to ja się już uginam pod takim szantażem i już nic nie mówię :sorry:

Dzastina bardzo dobre wieści od gina przynosisz :-) od razu ile optymizmu w Twoich słowach, i tak ma być! więc działaj, działaj!
Super że masz tak zaufanego gina, ja tez mojego lubię, chociaż ostatnio mnie ochrzanił trochę że za późno przyjechałam na IP, jak skurcze były co 5 min :sorry::-D

Maleńka jak ja lubię takie koszulki :tak: mam podobną, też czarną, tylko z siateczki i z czerwonymi wykończeniami :happy2: bardzo ją lubię, nie tylko na wyjątkowe wieczory ;-)

Sylwia nie przepraszaj, nie o to mi chodziło, tylko chciałabym żebyście więcej pisały i nic poza tym! Brakuje mi Ciebie! To co że ja niedługo rodzę, niektóre z nas są w ciąży, niektóre się starają itd. Ty czekasz na swoje staranka i także jesteś tu potrzebna, ze swoimi przeżyciami i przemysleniami! Sylwia nigdzie nie idź na inne wątki, prosze Cię! :no:

Tusia to wspaniale że już niedługo znowu możesz się starać. Ja tez badałam się na tokso na początku ciąży i teraz niedawno. I jeszcze sama dodatkowo na cytomegalię, gdzieś tak w połowie ciązy :tak:

Agniesiak czadowy ten misio :)
 
Ostatnia edycja:
:happy2: miło że podobają wam się papusie które kupiłam Filipkowi.
Ja teraz troszke zajeta bo bawie sie z synkiem samochodzikami :-p już mnie woła o !! hehe
wieczorkiem raczej mnie nie bedzie bo bede pewnie z mężem randkę miała:cool2:;-)



tak wiec do napisania kochaniutkie! :-)
buziolki****

Sylwia a Ty nigdzie nie odchodz od nas!!! nie pozwalamy!!!:wściekła/y: :-)
Pyszczek ja sie nie moge doczekać twojego porodu i Gosi no i zaciążenia to też na pewno! :happy2:

Ciekawe jak tam nasza Royana..... :happy2::happy2::-)
 
A my wróciliśmy ze spacerku, byliśmy odwiedzić moją babcię po drodze zrobiliśmy jej zakupy :tak:, zjedliśmy obiadek i teraz odpoczywamy :-)
 
reklama
Jesli dobrze zrozumialam ostatni dzien staranek mialas w 11dc a dodatni test owulacyjny wyszedl dopiero w 14 tak?

Tak. 14dc rano test był pozytywny, 15dc rano tez jeszcze był pozytywny ale juz wieczorem był negatywny. W sumie u mnie pozytywny test pojawił się na kilka godzin przed owulacją, tzn może był by poztywny już o północy ale ja zrobiłam go dopiero o 10 rano a poprzedni o 22 wieczorem gdzie był jeszcze negatywny. Nie polecam planowania dziewczynki przy pomocy samcyh testów. Wiele dziewczyn które serduchowały do pozytywnego testu maja chłopców. Zreszta testy nie zawsze bywają pewne.
 
Do góry