reklama

Czy są jeszcze jakieś trzylatki które nie przesypiają całej nocy?

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez anaconda27, 10 Luty 2009.

1. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam pewien problem ze swoim trzylatkiem. Otóż Maja jeszcze nie przesypia całej nocy. Budzi 1-3 razy w ciągu nocy, przeważnie jest to raz i wtedy ja już idę do niej kładę się obok i razem śpimy do rana. Maja zasypia koło godz.21 a wstaje około 8, w dzień nie śpi. Chciałabym wreszcie móc przespać całą noc bez tych jej pobudek.:-:)-:)-( Wieczorem zawsze czytam jej książeczki no i muszę być przy niej aż zaśnie, a potem przeważnie przebudzi się przed północą i jeśli już się z nią położę to śpi do rana a jeśli tylko ją uspokoję i wracam do naszego małżeńskiego łóżka to budzi się drugi raz koło godz.1-3 i wtedy jestem tak zaspana że kładę już się koło niej i razem śpimy.

2. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hmmm moja 3latka też budzi eis w nocy i woła pić:wściekła/y: na dłuższą metę to już zaczyna sie robić denerwujące...co prawda nie muszę się koło niej kłaść,ale wstać muszę żeby jej pić podać :crazy: ...jak sie to nieraz zdarza ze 3 razy w ciagu jednej nocki ...to mam maxa!!!

3. reklama
  4. Ida

Ida Mama dwóch dam

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zuzia odkad pojawial sie siostra gorzej spi, z roznych przyczyn, a to przeziebienie, a to cos zlego jej sie przysni, a to sie ssikuje, a to Matylda ja budzi, no w sumie to przynajmniej 1 raz w nocy sie budzi. :szok:

5. kasia.j

kasia.j Rodzinka w komplecie :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    anaconda - nie Ty jedna masz ten problem :-( u mnie Kuba tez budzi sie w nocy i wedruje do naszego lozka, potrafi juz tak sie wsliznac, ze nawet nie wiem o ktorej przyszedl :baffled: ale jak uda sie go odprowadzic do lozka to spi w nim do rana, no i rosnie mi drugi "nocny problem", Maciek tez nie przesypia nocy :-(

6. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to mnie dziewczyny podbudowałyście bo już myślałam że tylko moja budzi się jeszcze w nocy. Czyli trzeba po prostu czekać aż zacznie przesypiać:-):-):-)

7. kasia.j

kasia.j Rodzinka w komplecie :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Miec nadzieje zawsze warto..... :-)

8. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anaconda moja córeczka budzi sie raz w nocy żeby isc do toalety bo nie nosi już pampersów.Ale zasypia to zależy czy spi w dzień jak spi to idzie późno naprzykład dzisiaj jeszcze nie spi a jak nie spi w dzień to już o 18:00 spi a zawsze wstaje o 07:00 rano nie ważne kiedy idzie spac to jest jej stała pora wstawania.No ale ja i tak sie budze w nocy tylko nie do niej tylko do synka który ma 7 miesięcy tylko że moja córka zresztą jak synek spią ze mną

9. kaaasiulka

kaaasiulka Mama 2005 i 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam laseczki :-)

Ach te nasze trzylatki ;-)...moja we wrześniu skończy 4 lata i nie przespała od urodzenia ani jednej nocy,powaga :-:)tak::-( ....chodziłam do lekarza,mówili że jak skończy 3 latka to jej przejdzie ale gdzie tam,nadal nie spała,zapisali jej syrop Diferghan...działał tylko na początku i co tu zrobić :wściekła/y::tak::wściekła/y:....Mówili mi też że to dlatego,że była karmiona cyckiem do trzeciego roku życia i nie używałąm w ogóle smoczka !!!! Budzi się nadal dwa razy minimum ale przeważnie to trzy...budzi się na picie...dam jej popić i idzie dalej spać...jej szczęście :-D:tak::-D.....ale cieszę że nie jestem sama...troszkę mnie to pocieszył :-);-)....pozdrawiam serdecznie....

10. reklama
  11. kaaasiulka

kaaasiulka Mama 2005 i 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aaaaaaaa no i zapomniałam jeszcze o tym,że budzi się też w nocy na siusiu....:-)

12. klara_m

klara_m Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No więc i ja dołączam do grona ma , które przez swe dzieci nie przespały ani jednej nocy całej przez trzy lata. szymek w lutym skończył trzy lata i ani razu nie przespał całej nocy, wrrrr. W ogóle to on nie potrafi spać sam. Zasypia jak przy nim leże albo siedzę, kiedy go przełożę do łóżeczka budzi się ze trzy razy. Kiedy śpi z nami tez się budzi, rozkopuje, popija, wierci. No nie da się wyspać. Jutro jedziemy zakupić łóżko i zapowiadam sobie, że ani razu się przy nim nie położe, będę siedzieć obok ewentualnie ale czy dam rade??? W tygodniu chodze do roboty więc jako tako musze się wysypiać. Błąd mój że w ogóle pozwoliłam mu z nami spać, przyzwyczaił się i bez mamy spac nie umie. :szok:

Poleć forum