reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam się niedzielnie....

Talia dobrze że wyjaśnili Ci to w przychodni teraz już tylko oceń opiekę....Twoja Gabi dużo zyska przez ten pobyt. Do Wrocławia jezdzę do pracy siostre mam bliżej:-)
Mandziula kciuki za żłobek i powodzenia!!!
Maltanka zaciskam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie...czyli wychodzi na to że bedziesz w domu min 3 lata....a w sumie jak nigdy nie przechodziłaś tematu nianki czy żłobka to trudno chyba mieć na ten temat opinie;-)
Madzienka zaczynasz swój maraton...:-)lotnisko ok najwazniejsze blisko wiec szybko...oj gniazdko niby wybrane inwestycja w bloku bo najszybciej chcac sie pobudowac podobnych kosztem to w wiekszosci sami a na to czasu brak:zawstydzona/y:
Kaisnkas super że wogole 60% ja byłam w domu za 0%:-)
Misia zdrówka dla Stasia oby juz mu sie to nie powtarzało i powodzenia od jutra dasz rade pewnie bedziesz miala wsparcie jakiejs babci...
Sienio nie stresuj sie jesli to jest jedyne rozwiązanie bedzie dobrze...nowe szkoly maja to do siebie ze sa jeszcze surowe ale z roku na rok bedzie coraz bardziej przytulnie....a w pracy ok daje rade już sie wgryzłam.....
Anaconda Maja zdolna dziewczyna da rade....dobry pomysł z angielskim.

Ja jeszcze kibluje we Wrocławiu do wtorku....pogoda sie poprawiła....mieszkam na rynku wiec codziennie gdzies chodzimy....w tym tygodniu odwiedzilismy tez stadion i kibicowalismy na zywo. Także umilamy sobie ta mala emigracje.....:-)
Dzieciaki naszczescie zdrowe chodza do przedszkola wiec P nie zawala pracy i funkcjonuja jak codzien:-)

Miłęj niedzieli Wam życze.....
 
hej

my po imprezce urodzinowej w Bugi, teraz odpoczywamy po obiadku.
marz no lepiej 60% niż nic, ale wiesz jak się ma kredyt to czasem ciężko...m sam nie dałby rady nas utrzymać niestety. no ale nic, jakoś damy radę...Ja mialam przy hani i nianie-jak Hania skonczyla ro i potem złobek-miła 2,5roku i zadnych klopotów nie było. Byłam zadowolona. Wiadomo, choroby sie zdarzały no ale to nieuniknione.
 
madzienka no przez rok pewnie tak, na pewno do kwietnia:tak:

marz ja nie wyrażam opinii na temat żłobka, bo nie wiem jak tam jest, myślę tylko nad swoim przykładem mi by było szkoda dziecka, tym bardziej, że u mnie wiązałoby się to z siedzeniem dziecka w żłobku po 10h dziennie, miałam przykład koleżanki, która w pracy się tak męczyła, a już jak musiała wyjść wcześniej bo dziecko chore to na następny dzień do0stała super zadanie dodatkowe do wykonania, więc w imię czego:baffled: są rzeczy ważne i ważniejsze, oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że są różne sytuacje i w dzisiejszych czasach z jednaj pensji ciężko się utrzymać. nie wiem czy zostanę rok, dwa czy trzy. czas pokarze...
 
Witam witam!!! Ale mamy piękną pogodę oby tak została do lata :p

Anaconda jak.tam po wolnym weekendzie odpoczełaś trochę???
fajne są takie wypady na piwko z ludźmi z pracy ale jeszcze fajniejsze są z nami ;-)

Maltanka trzymam kciuki za wizytę... oby się nic nie działo do powrotu lekarza

Madzienka skąd.Ty bierzesz czas i energię na to wszystko... to mówisz że się wyskakałaś

Marzenka jak Ci się podoba Wrocław ja chętnie bym go odwiedziła bo słyszałam że jest piękny... super że chłopaki zdrowi oby tak zawsze.. gdzie szukacie mieszkania na jakimś konkretnym osiedlu
 
Cześć!
Ja miałam w piatek wizytę o nowej lekarki z tamtym lekarzem "nie układało mi się" zrobiła mi duze USG tak nazywają to w srodku ciaży i powiedziałą ze wszystko jest perfekt i że na 90% bedzie to chłopiec, każda opcja byłaby Ok ta tez jest OK:-D
Ja wcianam wiaderko kapusty kiszonej mam nadzieję ze mi nie zaszkodzi:shocked2:

Eliza
jak Ty sie czujesz? Jak chłopcy wspólnie sie odnajdują?

Madzienka super ze znajdujesz czas na te wszystkie aktywnosci, jak urodzinki?

Maltanka czasami praca nie jest warta żłobka czy niani :sorry: Napisz jak się czujesz? Jak brzuszek jakieś symptomy? Masz jakaś opcję babci w zanadrzu?

Marz
to takie wyjazdy z pracy jakieś regularne? czyli zostajecie w Lubilinie tylko lokum zmieniaci? na więszke nowsze?
 
hejka :-)

Talia serdecznie gratuluję synka w brzucholku :-)... dobrze że usg wyszło w porządku:-)
to już chyba do tego wcześniejszego gina nie wrócisz:dry:
Zdolna dziewczynka z Gabi za szybko naukę języka obcego:tak:
Paulina dobrze że zdróweczko już chłopcom dopisuje:tak:
Madzienka Twoja doba na pewno ma dużo więcej niż 24 godziny;-)
Mandziula trzymam mocno kciuki by Zozieńka dostała się do żłobka:-)
Anaconda fajnie że wypad z kolegami z pracy był bardzo udany:-D
a Majeczkę gdzie planujesz zapisać na angielski?:sorry2:masz już coś na oku?
Marz dobrze że chłopcom zdrówko dopisuje:tak:
 
Hejka :-):-)
Ja już od ponad 2godz w domu, obiad zjedzony a że byliśmy u teściowej to gotować nie musiałam tylko odgrzać :-p:-p i zaraz zmykam na zebranie bo dzisiaj jest z tego dodatkowego angielskiego :tak::tak:
Pobyt u teściowej udany z racji tego że była ładna pogoda ale odpocząć to wcale nie odpoczęłam, czuję się gorzej zmęczona niż jakbym pracowała :-D:-D
Aluśka u nas w szkole jest po lekcjach angielski z "Juniora" :tak::tak: mojej koleżanki córa chodzi i bardzo sobie chwali :tak::tak:
Talia super że tym razem trafiłaś na konkretną lekarkę :tak::tak: no i mówisz że Gabi będzie miała brata :-):-)
Madzienka czyli ja wiem kto prowadzi ten jumping :tak::tak:
Marz no to Twój P teraz "mamą na cały etat" :-D:-D;-);-) ile jeszcze razy masz być w tym Wrocku? :confused::confused:
Maltanka a ja myślałam że Ty już "po" :-D:-D
Dobra życzę miłego popołudnia i zmykam :-):-)

 
Witajcie....u mnie powoli nastaje cisza..dziewczyny śpią, Paweł na szkoleniu...kolejny dzień za nami...jutro zebranie, pewnie znowu będzie trwało 3h:shocked2:Dzisiaj zaliczyliśmy zajęcia sensoryczne, fajnie było, polecam ten typ zajęć dla maluszków...

Anaconda jak zebranie....gdzie Maja na te angielski będzie chodzić???a na tańce gdzie chce chodzić???

Aluska uwierz że jedyne 24h i najgorsze w tym że ja lubię spać, i trochę czasu an to tracę....

Talia urodzinki mega udane, bo zakończone after party grillowym u innych rodziców...fajnie zgranych rodziców mieliśmy, szkoda że część odeszła już do szkoły, aczkolwiek nie przeszkadza nam to spotykać się!!!!
Gratuluje synka...i solidnego lekarza

Elizka wyskakałam się ale chyba na razie zostanę(póki Paweł w rozjazdach) przy moich ukochanych rowerkach....

Marzenka zaczynam....Kamilkę zachęciłam to mam jeszcze oprócz motywacji też towarzystwo...
daleko od obecnego domu???
gdzie mieszkasz dokładnie??w którym hotelu???
Dzielny ten twój mąż!!!!

spokojnych nocek...
 
reklama
Do góry