reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam fajnie że na forum się co nieco ruszyło....
Ala zdrówka dla Martynki u nas Natalka tez ciągle coś łąpie ale to przez te przeklęte migdałki normalnie jak nie urok to sr.... :/
Sieno ja też mam nowe-stare autko, mężuś mi na mikołaja sprawił co bym mogła Natalkę na reheblitację wozić bo już miałam serdecznie dość autobusów wypełnionych studentami i tłokiem w lecie to jakoś nawet idzie po i spacerekim gdzies można podejśc ale w zimie to masakra i N ciągle przeziębiona więc przemogłam się i jeżdżę :-)
Natalka 3 tyg już w domu siedzi z małą przerwą 3 dniowa gdzie była w przedszkolu ale może już pójdzie do przedszkola w czwartek oby bo już jej się okropnie nudzi... w poniedziałek jedziemy do Kajetan na bagatela zajecia logopwdyczne które trwają 45 min wrr tyle drogi na tylko na zajęcia ale cóż trzeba... ale w styczniu będzie mega wyprawa na następne ustawienia w Kajetanach i na to czekam z niecierpliwością :)
Pozdrawiamy i odzywajta się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eek.gif
eek.gif
eek.gif
eek.gif
eek.gif
eek.gif
eek.gif
eek.gif
eek.gif
eek.gif
eek.gif
 
reklama
Ewa fajnie ze się przemogłaś i jeździsz samochodem:-)
Powodzenia w Kajetanach:tak:


Madzienka zdrówka szczęścia i słodyczy Juleńce z okazji urodzin Aluśka życzy :-)
 
Witajcie. Czyżby nasze forum umierało???
Zajrzałam, bo zbliżają się najpiękniejsze święta- moim zdaniem, tylko szkoda, że zamiast śniegu to deszcz pada :baffled: U nas choineczka już stoi, ciast trochę upiekłam, a obecnie mięso w piekarniku.


Chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze na te piękne święta!!!

Niech Wam pachnie całe święta!!!
 

Załączniki

  • wesolych_swiat_957.jpg
    wesolych_swiat_957.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 65
Hejka :-):-)
Co tam u Was? Widzę że zastój na forum totalny.
U nas wszystko po staremu, praca - dom - szkoła Mai i tak na okrągło. W między czasie w weekend były Mai urodziny więc trzeba było zorganizować przyjęcie, no i Maja już na całego sama chodzi do szkoły. Oczywiście jak my w pracy i nikogo nie ma w domu to jeszcze siedzi na świetlicy ale gdy tylko ktoś jest to sama maszeruje z czego jest mega dumna i "dorosła" :tak::tak: Niedługo koniec półrocza ale o to się nie martwię bo Maja nadal przoduje w klasie no i obiecałam jej nagrodę za takie dobre wyniki :tak::tak:
A co u Was? Skrobnijcie parę słów :tak::tak:
 
Oj straszna tu cisza :dry:

Anaconda spóźnione życzenia zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń dla Majeczki:-)
ale z niej już duża panienka:tak:
Brawa dla niej za bycie "liderem" w swojej klasie:-)
Gdzie przyjmuje ortodonta do którego chodziłaś/chodzisz z Mają? jesteś z niego zadowolona?
Muszę z Amandą się wybrać w najbliższym czasie :confused:
 
Hej. Widze ze tu pustki:( m nsdzieje ze poczatek roku zdrowy i szczesliwy :))
Ja juz za chwilke do pracy wracam, mam nadzieje ze janek przyzwyczai sie do niani, a ona da sobie rade z lobuziakiem :))
 
reklama
Do góry