reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
jeśli USG wyszło dobrze to ja reszte wątpliwości przegadałąbym z pediatrą
a za ile masz następną wizytę ?
bo na następnej też będzie usg może wtedy o więcej zapytasz i nie dasz się zbyć zanim nie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości :tak:
 
Hej!
Mam pytanko. Mogę do was dołączyć? Wprawdzie mieszkam teraz 160km od Lublina, ale prawie całe życie mieszkałam w Lublinie, tu się urodziłam, wychowałam, uczyłam, urodziłam córkę i moja rodzina nadal tu mieszka, więc czasem bywam. Wciąż czuję się lublinianką!
 
Asia100--witam Cie na kolejnym naszym ''wspolnym watku'';-)

Madzienka baaardzo dziekuje za polecenie dr Raganowicza.Bylismy u niego wczoraj i bylo super.Okazalo sie ze pieluchowac nie trzeba,glowka jest ladna i ksztaltna wiec nie wiem dlaczego tamten kazal mi caly czas klasc Alexa na prawym boku:confused:
i najwazniejsze ze stopki sa tylko lekko zawiniete do srodka i naet gdybysmy ich nie masowali to beda ok.No ale oczywiscie masowac bedziemy bo maly nawet to lubi:-D


jescze raz dziekuje!!!
 
Asia100--witam Cie na kolejnym naszym ''wspolnym watku'';-)

Madzienka baaardzo dziekuje za polecenie dr Raganowicza.Bylismy u niego wczoraj i bylo super.Okazalo sie ze pieluchowac nie trzeba,glowka jest ladna i ksztaltna wiec nie wiem dlaczego tamten kazal mi caly czas klasc Alexa na prawym boku:confused:
i najwazniejsze ze stopki sa tylko lekko zawiniete do srodka i naet gdybysmy ich nie masowali to beda ok.No ale oczywiscie masowac bedziemy bo maly nawet to lubi:-D


jescze raz dziekuje!!!

Cieszę się że mogłam pomóc:tak::tak::tak:

moim zdaniem fajny lekarz z super podejściem do dzieciaczków:-):-):-)
 
Cześć dziewczynki. To i ja się chciałam pochwalić.
1 maja 2009 r. na świat przyszedł mój synek Filip. Mam nadzieję że i ja będę mogła doradzić się was co do wizyt u lekarza itp. :-)
Blubell- gdzie wkońcu posłaś do tego doktora Raganowicza? Ile kosztowała wizyta i czy zrobił odrazu USG? Bo ja niedługo będę musiała iść z małym a chciałabym ominąć jakoś hipoteczną, bo źle mi się ta przychodnia kojarzy, nie wiem czemu. A poza tym nie mam kogo wysłać żeby stanął w kolejce do rejestracji :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry