reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

dzieki za miłe słówka o moich bucikach....
e tam wszystkie nogi połamałyby, nie wierzę...są naprawdę wygodne a męza zawsze można pod pache wziąć:-D:-D:-D:-D:-D


madzienka szpileczki niezłe, chyba bym się po dwóch krokach zabiła:szok: A co Ty na bezsenność cierpisz?

na bezsennośc nie.....ja chodze do pracy i tak rano wstaję...niestety...;-)

co do sukieneczek to wypowiem się z domu bo tutaj musze wchodzic przez motoallegro.pl:-p

Talia poprawy nastroju...

Maltanka właśnie miałam pisac jak wasze pichcenie...juz doczytałam...że pyszności szykujecie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
antuanet hmm sukieneczki wszystkie śliczne, wiec sorki ale nie pomogę :sorry::-p Kurcze a miałam ochote dzis do Ciebie zadzwonić...następnym razem zrobię to :tak:
a co do spotkania to własciwie jutro tez boze być, tylko dziewczynki maja zumbę...
 
Dziewczynki jak zwykle jak po ogień wpadam, bo niby Tymek spi, ale Szymuś wstał zanim do końca przeczytałam i rozrabia:) Dobiera się do wózka własnie, a już dziś suszarkę z ubraniami przewrócił:szok::-D i pochwale się wam już sam skubaniec stoi z 30 sekund bez trzymania, a jak zmęczony to też bez trzymania kucnie i siądzie na pupce:)

Maltanka, ale się uśmiałam z tekstu Hubercika:-D:-D:-D a Szymuś razem ze mną:-D

Madzienka, super buciki, pokazuj kieckę:-)

Karla, ja już uśmierciłam kilka storczyków, pomógł mi w tym mąż:cool2: ale to u nas widocznie taka skaza rodzinna, chłopcy uśmiercili jukę.

Antuanet, ta pierwsza chyba mi się najbardziej podoba, ale ja mam bzika na punkcie takich;) SUKIENECZKA PRINCESKA - ażurowa szydełko 62-68 (2148512034) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dobra, zmykam dziewczyneczki, a wszystkie, które pominęłam pozdrawiam gorąco!!!!!!
 
Witajcie,
melduję, że żyję :-)
W ostatni weekend odbębniłam trzy urodzinowe imprezki i padam na ryjek, dziś powoli dochodzę do siebie.
Rodzice pojechali wczoraj i w domu cisza i spokój.
Postaram się wieczorem wkleić fotki poimprezowe :D

A, jutro wybieram się do Plazy ma któraś ochotę na kawkę :-) Będę ok 11tej:-)

do wieczora więc, pa

I najważniejsze, dziękuję za życzenia w imieniu KAROLKA :-)
 
Dziewczyny co do spotkania to mnie by się bardzo przydało spotkanie z Wami byleby nie za późno bo wiecie ze ja muszę sporo km jechać po nocy

Maltanka
Huber świetnie zapamiętuje i kojarzy sytuacje, nieźle!!!!

Madzienka ja wysokich butów nie lubię choć noga w nich ładnie wygląda to zasze mam w zanadrzu takie balerinowate:-)

Izka fajnie ze żyjesz, pochwal się fotkami

Atali silny facet Ci rośnie, gratulacje

Aneta a Ty jak się dzis czujesz?
 
antuanet mi osobiście podoba się sukieneczka Zuzia... najbardziej, bo wszystkie są cudne....
justynka ponad tydzień wolnego... już mnie nosi....szwy mam zdjęte więc jest ok
talia całkiem fajne pamiątki przynosicie ze spacerku :-D:-D:-D
karlita mając tyle storczyków to z pewnością mozna nazwać Cię specjalistką od tych kwiatków.... wiesz ten o którym pisałam mam od 2 lat.... ale teraz to chyba jak pisałaś że może ma za zimno.... muszę go przestawić i zobaczyć czy to pomoże....a może wiesz jak podlewać niebieskiego storczyka, żeby nie tracił koloru????
maltanka widzisz czego to można nauczyć się z bajek....:-D:-D:-D
a jeśli chodzi o mojego J... to wiesz on mysli że jak jestem na zwolnieniu to on już nic nie musi.... no bo przecież ja mogę to albo tamto załatwić.... a przy okazji jeszcze wszędzie zabierać Czarka... no bo on przecież pracuje.........szkoda gadać... nie odzywam się do niego....
madzienka ja zazwyczaj chodzę na płaskim bo szkoda bardzo żebym na spacerki z dziećmi latała na obcasie.... ale też mam takie wyjściowe buciki na wysokim obcasie... i przetańczyłam w nich całego sylwestra i 2 wesela...
 
ach dziewczyny bo Wy jesteście genialne.... pomóżcie i powiedzcie co można zrobić dobrego, szybkiego na urodzinowy obiad...
 
maltanko widzisz :-) mój storczyk od 5 lat stoi w wodzie sam sobie pije ile chce i jakoś kwitnie na okrągło przez 5 lat to samo młodsze storczyki. Jak nie maja wody padają :-)

tak im pasuje tak je hoduję :-)

atali mi dwie juki usmiercił kot ;-)

ale np u mnie w domu żadna paprotka nie przetrwa ;-) nie wiem o co chodzi :-D:-D

Antuanet albo taka :-) ARTISTIC-BABY satynowa sukienka do Chrztu JEMMA 74 (2152770366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taka kobieca hihihihi :-)

Iza witaj po imprezowo czekamy na focie :-) niestety z Plazą odpadam :sorry:


Elza te storczyki sa sztucznie barwione :-) jakimiś barwnikami. Kiedyś jeszcze w podstawówce robiliśmy eksperyment z barwieniem białych kwiatów na niebiesko przez dolewanie do wody atramentu ;-)

urodzinowy dla dzieci czy dla dorosłych ??? :-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie, czytalam czytalam, ale wybaczcie juz nie bardzo wiem kto co napisał...

Ja w pracy, mama z Maksiem jest, nie brałam L4 skoro mama moze posiedzieć, ale wykończona jestem,bo juz pare nocy z rzedu nieprzespane. :-( Dzisiaj to już masakra, goaczka i gardlo, odkaszlnąć nie może, więc co chwilę popłakiwał. Jestem padnięta:eek::eek::eek:

Dzisiaj dopiero teraz temp podskoczyła więc chyba cos sie ruszyło,ale jeczy, oslabiony jest. Bitwa była przed chwilą o antybiotyk,mało nie zwrócił go... :shocked2:

A ja niedawno wróciłam od denstysty,w końcu znalazłam półprywatnego stomatologa, dobrego i z cennikiem przystępnym. :-) Wiec na kolejna wizytę już się zapisałam,bo dzisiaj za wypelnienie zaplacilam tylko 50zl:tak::tak::tak:



sienio 6 w życiu? Bo my 2 w życiu Maksia:-)

Justyna aneta super,ze spacerek udany:-) Szkoda,ze my chorzy...

Eliza co tam sie stalo,ze tyle energii stracilac na kłótnie? My wczoraj z W też nie żałowaliśmy sobie słów...:eek:

Madzienka fajne buciki, a żakiecik to mam taki satynowy-(ale bez wywiniętych rękawów) tylko że rudy:-)
A kiedy jakies weselicho się szykuje???
A antybiotyk- jeśli to Ty pytałaś, to mamy Sumamed forte.

maltanka super,ze obiadek wspólnie zrobiliście :-)

mirosia o matko,ale mialas porządków...na szczęście ja nie mam dywanu w przedszkoju:tak:

talia kupa w bucie???? MATKO!!!

atali zdrówka dla WAS!!!

Już więcej nie pamietam....:-(
 
Do góry