reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy sie udało?

To niezły trening cierpliwości ;) i oczywiście stało sie tak jak wszyscy powtarzali. Odpuść to sie uda 🤣

Myślicie ze ta wizyta w przyszłym tygodniu? Czy w jeszcze kolejnym?
Myślę, że spokojnie możesz umawiać się na za 2 tygodnie.
Ja mam na 24 lutego
 
reklama
Ja na wizycie byłam 10 dni po spóźniającej się miesiączce i był widoczny pęcherzyk ciążowy. Ale zaś stres bo nie było widać zarodka (było na to po prostu za wcześnie).
Lepiej odczekać kilka dni dłużej z wizytą i przeżyć większą radość niż iść za wcześnie i się stresować, że czegoś na tym USG nie widać.
 
Ja na wizycie byłam 10 dni po spóźniającej się miesiączce i był widoczny pęcherzyk ciążowy. Ale zaś stres bo nie było widać zarodka (było na to po prostu za wcześnie).
Lepiej odczekać kilka dni dłużej z wizytą i przeżyć większą radość niż iść za wcześnie i się stresować, że czegoś na tym USG nie widać.
Jestem tego samego zdania, lepiej później niż za wcześnie i później stres.
Ja teraz byłam 4+1 i było widać tylko pęcherzyk, musiałam mieć wizytę bo przyjmuje od początku leki i teraz wyczekiwanie do 24 lutego
 
No i zapisałam sie na za 10 dni do ginka. To będzie 43 dni od ostatniej miesiączki, cykle ~26. Myślicie, że przy takiej becie teraz to będzie miało sens? Będzie już ❤️?
 
Do góry