reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie objawy świadczą o ciąży czy chorobie?

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2018
Postów
67
Witam. Starym się z mezem o dziecko już 3 miesiąc... Długość cyklu mam 27 dni, w tym dł miesiączki 6, o liczyłam że dni płodne będę mieć od 3 do 8. Cały czas robiłam Test owulacyjny i wynik pozytywny i ciemna kreska była 7-8 a średnia w 9. Cały czas w tym i w czasie dni płodnych wspolzylismy 2 razy dziennie. 10 dnia zaczęły boleć mnie jajniki i lekki ból przy oddawaniu moczu, dziwne uczucie niż ból. Zauważyłam na papierze odrobinkę krwi w kolorze czerwonym, tak pół paznokcia. Ale to taka krew z włoskami jakby. 12 miałam zawroty, chęć wymiotów, ból głowy i jajniki mnie bolą. Dziś 13 zrobiłam test ciążowy i nic. Czy to ciąża ale wczesna? Jest sens jutro udać się na betę? Błagam pomocy
 
reklama
Miesiączkę miałam 24 lipca, dni płodne od 3-9 sierpnia wychodzi z kalendarzyki i z testów owu. Miesiączkę kolejna w sierpniu za 7 dni powinnam dostać
To jesteś w 21 dniu cyklu !Nie masz pewności kiedy było owu jeśli nie robiłaś monitoringu cyklu tylko to daje Ci pewnośc ,że owy była między 3-9 ! Do miesiączki jeszcze 7 dni test mógł być negatywny beta też co nie oznacza braku ciąży poczekaj jeszcze 5 dni i zrób test mam nadzieję że zobaczysz 2 upragnione kreski. Powodzenia

Dziewczyny po to jest forum aby pytać nie każdy musi być biegły w kwestii owulacji zapłodnienia itd ale to nic złego może warto wytłumaczyć
 
reklama
Witam. Starym się z mezem o dziecko już 3 miesiąc... Długość cyklu mam 27 dni, w tym dł miesiączki 6, o liczyłam że dni płodne będę mieć od 3 do 8. Cały czas robiłam Test owulacyjny i wynik pozytywny i ciemna kreska była 7-8 a średnia w 9. Cały czas w tym i w czasie dni płodnych wspolzylismy 2 razy dziennie. 10 dnia zaczęły boleć mnie jajniki i lekki ból przy oddawaniu moczu, dziwne uczucie niż ból. Zauważyłam na papierze odrobinkę krwi w kolorze czerwonym, tak pół paznokcia. Ale to taka krew z włoskami jakby. 12 miałam zawroty, chęć wymiotów, ból głowy i jajniki mnie bolą. Dziś 13 zrobiłam test ciążowy i nic. Czy to ciąża ale wczesna? Jest sens jutro udać się na betę? Błagam pomocy
Drogie Panie koleżanka wchodzi tu i prosi o poradę a nie kpiny,trochę wyrozumialosci.. kochana zrób test w dniu miesiączki wtedy powinna wyjść 2 kreska możesz dla pewności iść na beta hcg pobierana jest krew i wtedy wychodzi czy ciąża czy nie. Wszystko wygląda obiecująco no ale się pospieszylas[emoji39]
 
Padłam...
Kochana mamy naprawdę ułatwiony dostep do wszelkich informacji także poczytaj trochę o zapłodnieniu i wtedy będziesz wszystko wiedzieć. Serio robiłas test skoro teoretycznie 3 dni temu mogłaś mieć owulacje?? Test robi się w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Naprawdę brak słów...



Poważnie zamiast wesprzeć kobietę na duchu lepiej jest wyspać tekstami "padła" "poczytaj"?!. Dramat. Rozumiem że jestem bardzo niecierpliwy i chciałabym wiedzieć już ale nie lepiej jest jakoś łagodniej napisać? Porzeczka jakoś umiała napisać łagodnie, życząc cierpliwości. Sorry ale myślałam że to forum dla kobiet gdzie można czegoś się dowiedzieć, wesprzeć na duchu ale zapomniałam że to tylko internet. Pełen wszechwiedzacych ludzi i każdy każdego połucza a nie doradzi....
 
To jesteś w 21 dniu cyklu !Nie masz pewności kiedy było owu jeśli nie robiłaś monitoringu cyklu tylko to daje Ci pewnośc ,że owy była między 3-9 ! Do miesiączki jeszcze 7 dni test mógł być negatywny beta też co nie oznacza braku ciąży poczekaj jeszcze 5 dni i zrób test mam nadzieję że zobaczysz 2 upragnione kreski. Powodzenia

Dziewczyny po to jest forum aby pytać nie każdy musi być biegły w kwestii owulacji zapłodnienia itd ale to nic złego może warto wytłumaczyć


Stosuje metodę niby kalendarzyka i wcześniejszej ciąży się sprawdziło. Test owulacyjny też pokazał 2 kreski od 7 do 9 więc pomyślałam że to owulacja. W późniejszych dniach kresek już nie było. Ehhh troszkę się nakręca wiem ale i mąż mi non stop kupuje testy ciążowe bo doczekać się nie może :( Dlatego też panikuje, wiem że troszkę za wcześnie ale jak chłopcu to przekazać....
 
Drogie Panie koleżanka wchodzi tu i prosi o poradę a nie kpiny,trochę wyrozumialosci.. kochana zrób test w dniu miesiączki wtedy powinna wyjść 2 kreska możesz dla pewności iść na beta hcg pobierana jest krew i wtedy wychodzi czy ciąża czy nie. Wszystko wygląda obiecująco no ale się pospieszylas[emoji39]


Dziękuję :* wiem, ale te objawy i ten mój chłop dobija mnie w końcu :D
 
Poważnie zamiast wesprzeć kobietę na duchu lepiej jest wyspać tekstami "padła" "poczytaj"?!. Dramat. Rozumiem że jestem bardzo niecierpliwy i chciałabym wiedzieć już ale nie lepiej jest jakoś łagodniej napisać? Porzeczka jakoś umiała napisać łagodnie, życząc cierpliwości. Sorry ale myślałam że to forum dla kobiet gdzie można czegoś się dowiedzieć, wesprzeć na duchu ale zapomniałam że to tylko internet. Pełen wszechwiedzacych ludzi i każdy każdego połucza a nie doradzi....

Nie przejmuj się! Mam nadzieję , ze nie zrazisz się do forum bo jest tu na prawdę dużo fajnych dziewczyn które sobie doradzają pomagają chodź nigdy się nie widziały!

Tak my kobiety często się nakręcamy z objawami itd. Ale prawda jest taka ,że od owu do testu ciażowego trzeba te 2 tygodnie odczekać nawet jakby ci się owulacja przesuneła o 2 dni to test wyjdzie ci negatywny dziś a za 2 dni może już pozytyw. Jeśli chodzi o m powiedz żeby testów nie kupował, że zrobisz za 5 -7 dni jak ma być ciąża to zobaczycie 2 kreski
 
To jesteś w 21 dniu cyklu !Nie masz pewności kiedy było owu jeśli nie robiłaś monitoringu cyklu tylko to daje Ci pewnośc ,że owy była między 3-9 ! Do miesiączki jeszcze 7 dni test mógł być negatywny beta też co nie oznacza braku ciąży poczekaj jeszcze 5 dni i zrób test mam nadzieję że zobaczysz 2 upragnione kreski. Powodzenia

Dziewczyny po to jest forum aby pytać nie każdy musi być biegły w kwestii owulacji zapłodnienia itd ale to nic złego może warto wytłumaczyć
Poważnie zamiast wesprzeć kobietę na duchu lepiej jest wyspać tekstami "padła" "poczytaj"?!. Dramat. Rozumiem że jestem bardzo niecierpliwy i chciałabym wiedzieć już ale nie lepiej jest jakoś łagodniej napisać? Porzeczka jakoś umiała napisać łagodnie, życząc cierpliwości. Sorry ale myślałam że to forum dla kobiet gdzie można czegoś się dowiedzieć, wesprzeć na duchu ale zapomniałam że to tylko internet. Pełen wszechwiedzacych ludzi i każdy każdego połucza a nie doradzi....

Kochana ja też staram się o dziecko już 3 cykl i zanim o cokolwiek zapytam wole sama się dowiedzieć co i jak, a jeśli nie znajdę odpowiedzi to dopiero zadaje pytanie na forum. Ale to już nieważne. Pamiętaj tylko ze psychika potrafi płatac figle i prawdopodobnie objawy które masz.to niestety tylko Twoja wyobraźnia (tylko żebyś mnie źle nie zrozumiała, pisze po prostu z własnego doswiadczenia, tez miałam wszystkie objawy ciąży w pierwszym cyklu starań, nawet prawie zemdlalam w markecie a na drugi dzień dostałam @ i objawy minęły jak ręką odjal :D

A.co do testów owu to nie wiem jakie stosujesz i może się mylę ale z tego co mi wiadomo to jak masz na teście owu dwie kreski takiego samego koloru to owu występuje w przeciagu 24-36h, także jeśli nie brałaś tego pod uwagę to poczytaj dokładnie instrukcję :)

A test na Twoim miejscu zrobilabym w 28dc.
Ja wiem ze ciężko jest wytrzymać bo u mnie dzisiaj 24 dc i sama najchętniej juz bym testowala ale wiem ze to nie ma sensu...:(
 
Kochana ja też staram się o dziecko już 3 cykl i zanim o cokolwiek zapytam wole sama się dowiedzieć co i jak, a jeśli nie znajdę odpowiedzi to dopiero zadaje pytanie na forum. Ale to już nieważne. Pamiętaj tylko ze psychika potrafi płatac figle i prawdopodobnie objawy które masz.to niestety tylko Twoja wyobraźnia (tylko żebyś mnie źle nie zrozumiała, pisze po prostu z własnego doswiadczenia, tez miałam wszystkie objawy ciąży w pierwszym cyklu starań, nawet prawie zemdlalam w markecie a na drugi dzień dostałam @ i objawy minęły jak ręką odjal :D

A.co do testów owu to nie wiem jakie stosujesz i może się mylę ale z tego co mi wiadomo to jak masz na teście owu dwie kreski takiego samego koloru to owu występuje w przeciagu 24-36h, także jeśli nie brałaś tego pod uwagę to poczytaj dokładnie instrukcję :)

A test na Twoim miejscu zrobilabym w 28dc.
Ja wiem ze ciężko jest wytrzymać bo u mnie dzisiaj 24 dc i sama najchętniej juz bym testowala ale wiem ze to nie ma sensu...:(



Owszem, masz rację co do testu z wyniku pozytywnego owulacja może nastąpić w ciągu 24, nie później niż 48. Coś takiego :D. I tak też odbywalismy stosunek. Tyle że to lekkie plamienia mnie zmyliło. Myślałam że to obiaw owulacji czy jakoś tak ale w czesniejszym cyklu tak nie miałam. I siostra podpowiedziala mi że to mogłobyc plamienia implantacyjne, i dlatego zrobiłam test. Mąż mnie dziś naciskał na betę ale chce poczekać chociaż do piątku... Pomyślałam o tym samych jeżeli chodzi o objawy, że sama się nakrecam...... No ale co ma myśleć kobieta gdy pragnie dziecka....
 
Przepraszam bardzo, ale Koleżanka sama napisała, że już raz w ciąży była, więc domyślać się można, że temat testów i cyklu nie jest Jej obcy.

A odbiegając od tematu... Ile to jeszcze nowych tematów w stylu "czy to ciąża?" będzie tu zakładanych? Nie można stworzyć jednego głównego wątku i po prostu podpinac się ze swoim pytaniem? :-)
 
reklama
Przepraszam bardzo, ale Koleżanka sama napisała, że już raz w ciąży była, więc domyślać się można, że temat testów i cyklu nie jest Jej obcy.

A odbiegając od tematu... Ile to jeszcze nowych tematów w stylu "czy to ciąża?" będzie tu zakładanych? Nie można stworzyć jednego głównego wątku i po prostu podpinac się ze swoim pytaniem? :-)


Sorry na telefonie ciężko mi było szukać wątku o ciąży, gotować obiad i bawić się z małym dzieckiem. ;). A na forum takim jestem pierwszy raz i nie wiedziałam że macie taki główny wątek. W czesniejszej ciąży byłam ale forum mi potrzebne nie było bo wszystko "sprawnie" poszło... I szczerze mówiąc nie prowadziła tak wnikliwego dziennika cyklu jak teraz :p.... Ale po co kobiecie łagodniej tłumaczyć lepiej wyskakiwac że swoimi mądrościami. :p Nie mam na tyle czasu żeby zagłębić się jak działa forum, znalazłam dodaj wątek i dodałam.. Jak się szuka porady a nie spędza całych dni w sieci to chce się uzyskać odpowiedzi jak najszybciej i najprościej, proszę pani :D
 

Podobne tematy

Do góry