reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test mogę uznać za wiarygodny?

Dołączył(a)
17 Grudzień 2020
Postów
9
Cześć! Mam pytanie ponieważ okres miałam dostać 17.09, więc spóźnia mi się już tydzień postanowiłam w pierwszej kolejności zrobić test ciążowy. Test zrobiłam wieczorem, bo uznałam, że po takim czasie chociaż cień cienia by wyszedł jakby była ewentualna ciąża. Test wyszedł negatywny. Kupiłam test w z firmy facelle o czułości 10 IU/L. Czy mogę go uznać za wiarygodny? Partner nie chce mieć dzieci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć! Mam pytanie ponieważ okres miałam dostać 17.09, więc spóźnia mi się już tydzień postanowiłam w pierwszej kolejności zrobić test ciążowy. Test zrobiłam wieczorem, bo uznałam, że po takim czasie chociaż cień cienia by wyszedł jakby była ewentualna ciąża. Test wyszedł negatywny. Kupiłam test w z firmy facelle o czułości 10 IU/L. Czy mogę go uznać za wiarygodny? Partner powiedział, że jakbym była w ciąży to by mnie zostawił
O matko co to za teksty faceta, co to za facet???raczej chłopczyk.
Masz zdjęcie tego testu? 100% pewności nie będziesz mieć, jedynie HCG z krwi da Ci pewność. U mnie raz nie wyszedł test ciążowy, ale za to test owulacyjny pokazał w ciąże, więc różne kwiatki się mogą zdarzyć Powtarzałas test?
 
Ostatnia edycja:
Cześć! Mam pytanie ponieważ okres miałam dostać 17.09, więc spóźnia mi się już tydzień postanowiłam w pierwszej kolejności zrobić test ciążowy. Test zrobiłam wieczorem, bo uznałam, że po takim czasie chociaż cień cienia by wyszedł jakby była ewentualna ciąża. Test wyszedł negatywny. Kupiłam test w z firmy facelle o czułości 10 IU/L. Czy mogę go uznać za wiarygodny? Partner powiedział, że jakbym była w ciąży to by mnie zostawił
Raczej tydzień po terminie test powinien coś pokazać, chociaż o testach facelle słyszałam tu na forum tyle negatywnych opinii że ... 🙄
Tak jak wyżej- test bety da ci 100% chyba że masz pod ręką jeszcze jakiś inny test.

I przede wszystkim - rzuć tę łazję pseudopartnera , skoro już teraz walnął ci taki tekst .
 
O matko co to za teksty faceta, co to za facet???raczej chłopczyk.
Masz zdjęcie tego testu? 100% pewności nie będziesz mieć, jedynie HCG z krwi da Ci pewność. U mnie raz nie wyszedł test ciążowy, ale za to test owulacyjny pokazał ciąże, więc różne kwiatki się mogą zdarzyć Powtarzałas test?
Test owulacyjny nie pokazuje ciąży. 🤦‍♀️
 
Test owulacyjny nie pokazuje ciąży. 🤦‍♀️
Serio, mam Ci go pokazać?
Dlatego je wyśmiewam. Nigdy nie pokazały mi owulacji, ale pokazało mi jak była ciąża. Byłam po poronieniu numer 1 i robiłam testy owulacyjne, kiedy okazał się peak i ja myślałam że to owulacja doszło do plamienia i zrobiłam HCG i okazało się że jest kolejna ciąża. Więc tak te gówniane owulacyjne testy pokazały mi ciąże nie owulację.
Mówię o przypadku jaki miałam ją, wiem że testy do owulacji to testy do owulacji, głupią nie jestem i trochę przeszłam w tym temacie, więc sobie daruj durne komentarze
 
Serio, mam Ci go pokazać?
Dlatego je wyśmiewam. Nigdy nie pokazały mi owulacji, ale pokazało mi jak była ciąża. Byłam po poronieniu numer 1 i robiłam testy owulacyjne, kiedy okazał się peak i ja myślałam że to owulacja doszło do plamienia i zrobiłam HCG i okazało się że jest kolejna ciąża. Więc tak te gówniane owulacyjne testy pokazały mi ciąże nie owulację.
Więc sama sobie zrób ten facepalm w głowe
Test owulacyjny pokazał ci tylko wzrost hormonu lh, nie ciąże.
 
Serio, mam Ci go pokazać?
Dlatego je wyśmiewam. Nigdy nie pokazały mi owulacji, ale pokazało mi jak była ciąża. Byłam po poronieniu numer 1 i robiłam testy owulacyjne, kiedy okazał się peak i ja myślałam że to owulacja doszło do plamienia i zrobiłam HCG i okazało się że jest kolejna ciąża. Więc tak te gówniane owulacyjne testy pokazały mi ciąże nie owulację.
Więc sama sobie zrób ten facepalm w głowe
Nie powielaj takich bredni. Test owulacyjny wykrywa LH nie HCG. Idź do gina i mu powiedz, ze wykrywała ciąże testem owulacyjnym.
 
O matko co to za teksty faceta, co to za facet???raczej chłopczyk.
Masz zdjęcie tego testu? 100% pewności nie będziesz mieć, jedynie HCG z krwi da Ci pewność. U mnie raz nie wyszedł test ciążowy, ale za to test owulacyjny pokazał ciąże, więc różne kwiatki się mogą zdarzyć Powtarzałas test?
Mam zdjęcie
 

Załączniki

  • 706FDE3E-1F7F-4F8E-8B40-C17C95E6DA58.jpeg
    706FDE3E-1F7F-4F8E-8B40-C17C95E6DA58.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 430
reklama
Serio, mam Ci go pokazać?
Dlatego je wyśmiewam. Nigdy nie pokazały mi owulacji, ale pokazało mi jak była ciąża. Byłam po poronieniu numer 1 i robiłam testy owulacyjne, kiedy okazał się peak i ja myślałam że to owulacja doszło do plamienia i zrobiłam HCG i okazało się że jest kolejna ciąża. Więc tak te gówniane owulacyjne testy pokazały mi ciąże nie owulację.
Mówię o przypadku jaki miałam ją, wiem że testy do owulacji to testy do owulacji, głupią nie jestem i trochę przeszłam w tym temacie, więc sobie daruj durne komentarze
Durne komentarze dodajesz ty :) słyszałaś, że ciąża to burza hormonów? Wzrósł ci poziom LH i tylko tyle.
Taka ciekawostka, że test owulacyjny nie pokazuje ci też owulacji. Pokazuje tylko peak LH.
Ot zagadka rozwiązana 😄
 
Do góry