reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

a te plamienia masz częśto a nie pojawiają się przypadkiem teraz w okresie kiedy powinna wystąpic miesiączka, moja siostra ostatnio też plamiła, ale okazało się że w tym okresie miała się u niej normalnie pojawić miesiączka.
 
reklama
miesiaczke ostatnia mialam 2 kwietnia ale teraz sie i mam takie odczucia jakby cos chcialo ze mnie wyleciec a teraz sie troche uspokoilo caly czas leze i tylko przy podcieraniu jest troche brazowawo czerwone skrzepow tekich malutkich nie ma teraz byly tylko do poludnia.A w piatek i sobote nie mialam a dzisiaj znowu.
 
Monika spokojnie idz jutro do lekarza albo zadzwoń i zapytaj czy tak może być. Ja gdzieś czytałam że jedna forumkowiczka do 4mc miała plamienia i było wszystko ok. Najważniejsze to odpoczywaj i leż.

Ja ostatnie dwa dni miałam taką straszną migrenę że nie da się tego bólu opisać dziś jest już dużo lepiej ale cały czas głowa dokucza
 
Lekarz mi powiedzial ze tak moge miec jak mnie brzuch nie boli i nie leci ze mnie jak z kranu to dobrze kazal mi duzo odpoczywac a w szczegolnosci lezec i tez tak robie.
 
wiecie co, co lekarz to mówi inaczej, ja i tak wolałabym chyba zobaczyć co dzieje się w środku, wg mnie żadnych plamień nie wolno bagatelizować.
 
Poczekam do jutra i jak nie mina to pojade do lekarza bo teraz juz nie bo m wypil piwo a ja tylko zapachem sie delektuje.
 
Moj lekarz nie pozwolił mi w ogóle siadać tylko non stop leżeć. Tak samo usłyszałam że jeśli plamienia się nie nasilą nie panikować tylko odpoczywać więc głowa do góry:-) Ale dla swojego spokoju jak jutro dalej będziesz plamić lepiej pojedz nich zrobi USG i sprawdzi skąd nadal te plamienia.
 
Plamienia ustapily a dzisiaj robilam kontrolna bete a wynik jest powyzej 5 tys dokladnie nie wiem bo dzwonilam do laboratorium i i powiedziala przez tel to znaczy ze wszystko jest ok.A jakie badania sie robi na poczatku ciazy.
 
Plamienia ustapily a dzisiaj robilam kontrolna bete a wynik jest powyzej 5 tys dokladnie nie wiem bo dzwonilam do laboratorium i i powiedziala przez tel to znaczy ze wszystko jest ok.A jakie badania sie robi na poczatku ciazy.

mnie by telefoniczna rozmowa nie uspokoiła :no: wolałabym jechać do innego lekarza każde plamienie jest poważne i nieraz samo leżenie nie pomoże :no: najgorsza wersja co może być to że dojdzie do poronienia mimo że beta wyjdzie ci dobrze bo to robisz jak jeszcze jest ok a za chwilę coś się może stać:sorry2:

co do badań to ja w pierwszej ciąży miałam morfologia +cukier, ogólne badania moczu, grupa krwi , toksoplazmoza , przeciwciała rózyczki ( IgM, IgG )
 
reklama
Ale w laborantka powiedziala ze wszystko jest dobrze co do poprzedniego wyniku.a do lekarza nie dzwonilam bo plamienia ustapily wiec po co pojade.Wczoraj wieczorem wypilam sobie jogurcik i za do pol godziny go zwymiotywalam.
 
Do góry