reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

W dniu miesiączki test powinien na spokojnie wyjść. Ja bym nie wytrzymała do jutra 😉 testuj i daj znać, a my tu potrzymamy kciuki🍀🤞
Ale tak po poludniu? Myslalam, ze to trzeba rano testowac :) A jeszcze przez ta sennosc od rana jade na zielonej herbacie, ktora tez jest moczopedna. Wiesz, wolalabym miec pewnosc, ze test wyjdzie poprawnie, zeby sie niepotrzebnie nie rozczarowac.
 
reklama
Ale tak po poludniu? Myslalam, ze to trzeba rano testowac :) A jeszcze przez ta sennosc od rana jade na zielonej herbacie, ktora tez jest moczopedna. Wiesz, wolalabym miec pewnosc, ze test wyjdzie poprawnie, zeby sie niepotrzebnie nie rozczarowac.
W dniu miesiączki to i po południu testy wyjdą. Ogólnie w każdej ciąży miałam ciemniejszy test z kolejnego moczu niż z porannego. Ale mimo wszystko zrobiłabym Test wieczorem, tylko żeby nie był bardzo rozcienczony (ogranicz picie na jakieś 2 h, jak do testów owu). I powinien chociaż słabo, ale wyjść.
 
Oo dzieki, dobrze wiedziec. To postaram sie jakos dotrzymac do konca pracy bez picia (pewnie sama adrenalina juz wystarczy) i zobaczymy :)

Nie musisz nic wytrzymywać. Mówi się, że 14dpo beta powinna być trzy cyfrowa, a wiec każdy test wyjdzie z mocną kreską kiedy go nie zrobisz i ile tam tego moczu nie będzie - a u Ciebie to już nawet 15dpo (według wyliczeń)

Co do objawów ja miałam bardzo podobne - nie byłam wtedy w ciąży
 

Załączniki

  • IMG_6684.JPG
    IMG_6684.JPG
    865,1 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry